Wpis z mikrobloga

Czy ktoś mógłby polecić dobrą stronę do weryfikacji siły wiatru? Bo Skyradar.pl to jakieś jaja sobie robi ostatnio.
Raz sprawdzam siłę wiatru: ma być 5km/h przez 4-8 godzin. No to ideolo sobie myślę. Wychodzę na rower i już wtedy wiedziałem, że ktoś tu się minął z prawdą.
Teraz byłem psa wyprowadzić, niby tylko 12st ale mega przyjemnie, zero wiaterku. Sprawdzam na skyradar a Ci pokazują 21km/h xD no halo!
Także pytanie: gdzie weryfikować prędkość wiatru wychodząc na dłuższą trasę? Bo już kilka razy się naciąłem.

#rower #skyradar #wiatr
Elessar - Czy ktoś mógłby polecić dobrą stronę do weryfikacji siły wiatru? Bo Skyrada...

źródło: comment_1667994823gpwYLak45UfpaSl8Ul77H8.jpg

Pobierz
  • 7
@KrasnalzEg: kurcze, nie wiem, myślałem, że to tak maks 2m nad ziemią czy jak to tam wygląda w tych "stacjach pogodowych". Bo to tak na 10 wyjazdów to 6 kompletnie nie trafiona prognoza wiatru, dlatego muszę znaleźć jakąś alternatywę.
@k3lt: Też to polecam. Przed dłuższą trasą wchodzę na stronę i dopiero wtedy dowiaduję się, dokąd będę jechał, czy raczej z jakiego kierunku będę wracał... Dlatego ostatnio robię kwadraty w najodleglejszej krawędzi niebieskiego, bo u mnie zwykle wieje z płd-zach. A że to pójście na łatwiznę - nie trenuję, więc mogę się z tym pogodzić :)