Wpis z mikrobloga

Mirki z #nurkowanie #deepspot.
Dostałem w prezencie voucher na nurkowanie w Deepspot w Mszczonowie. Ale jakoś mi tam nie po drodze, już drugi raz przekładam termin. Mam tam kawałek dojazdu i jakoś nie umiem znaleźć okazji, żeby być w okolicy i skorzystać.

Może ktoś chciałby odkupić taką rezerwację?
Mam rezerwację na "Try Scuba Diving", cena aktualna takiego pakietu, to około 380 zł: https://www.deepspot.com/pl/cennik-deepspot/

Jakby był ktoś zainteresowany odkupić za jakieś 200 zł, to może moglibyśmy się jakoś dogadać?
Pytałem na ich czacie i nie ma problemu z tym, żeby odstąpić komuś rezerwację...

Tagi dla zasięgu: #warszawa #lodz #hobby #plywanie
  • 17
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@zdzisiek-bula: wiem że to nie odpowiedź na pytanie, sorki

nurkowałeś kiedyś? jeśli nie to polecam sobie zrobić dzień wolnego na wycieczkę, niezapomniane przeżycie. polecam szczerze :-) chyba że serio masz daleko to może gdzieś bliżej ogarniesz
  • Odpowiedz
@ulath: Nie nurkowałem i pewnie jak nie uda mi się sprzedać, to w końcu się wybiorę. Po prostu jakoś nie umiem się za to zabrać, bo mam tam jakieś 250km. Ale nie wątpię, że fajna atrakcja.

Dostałem w pakiecie flyspot i deepspot. Na flyspocie byłem i bardzo mi się podobało, a deepspot zdecydowanie dalej i jakoś nie wychodzi. Ale dzięki za zachętę :)
  • Odpowiedz
@Quis: Aktualnie termin mam na 19.11.2022. Ale za drobną opłatą (15 zł, jeśli się nie mylę) mogę przenieść rezerwację na późniejszy termin - to jest do ustalenia. Dzisiaj do końca dnia ma być podobno dostępny kalendarz na przyszły rok. Więc datę można ustalić.

Mam tylko problem z tym, jak zapewnić obustronne bezpieczeństwo takiej transakcji. Bo rozmawiałem z nimi na czacie i odstąpić to mogę na zasadzie: ustalam termin, przychodzi ktoś za
  • Odpowiedz
@Quis: Aktualna rezerwacja na konkretną godzinę - powiedzmy, że mniej więcej w środku dnia (nie chcę podawać dokładnej, bo to jednak jeden z elementów autoryzacji ;)) A odpowiadałby Ci ten termin, który jest?

@blunch: Spoko, fajnie, jaki termin by Cię interesował?
  • Odpowiedz
@Quis: Hmm sam nie mam konta na allegro, żona ma. Ja tam niespecjalnie coś wystawiam, więc potrzebowałbym wsparcia, żeby to tam przepuścić. Zapłacę pewnie za to jakąś prowizję, dobrze myślę?
  • Odpowiedz