Wpis z mikrobloga

@scala_dev: marketingowiec. Przekonała mnie władza, która #!$%@? kraj gospodarczo i światopoglądowo. Stwierdziłem, że w Polsce nigdy się nie dorobię nawet mieszkania, mimo dobrych zarobków, które zawsze tam miałem. I że nie chcę żyć w państwie, którego prezydent mówi, że LGBT to nie ludzie.

Ja osobiście szukałem na LinkedInie głównie i to takiej pracy, która nie wymaga od razu znajomości niemieckiego. Chcę się nauczyć, ale łatwiej mi na pewno będzie na miejscu.
@SidTheKid: o, tez planuje do austrii ale na razie jestem miekka faja i mam obawy jechac samemu, tym bardziej ze najdalej bylem na slowacji i w niemczach przejazdem jako pasazer xd ale do wiednia 3,5h autkiem wiec kwestia decyzji, znalezienia pracy i mieszkania.
22 level, moze za pare lat mialby,m wiecej odwagi ale mysle ze im wczesniej uciekne tym lepiej
@Luko42: wydaje mi się, że im starszy będziesz, tym więcej będziesz miał obaw z tym związanych i mniej będziesz skłonny zaryzykować, bo jest #!$%@?, ale jednak stabilnie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ja miałem właśnie 22 albo nawet 21 jak pierwszy raz wyjechałem z kraju. Wprawdzie trafiła mi się taka praca, że miałem zapewnione mieszkanie, więc dwa największe problemy miałem z głowy, ale do kolejnego kraju jechałem już