Wpis z mikrobloga

Wyobraźcie sobie, że w wieku 23 lat nagrywacie światowy hit, który nie nudzi się po latach, staje się ikoną i właściwie twoim spełnieniem artystycznym. A ty dopiero co zaczynasz karierę, niesamowite. Pewnie wielu powie, że sztampowy utwór, ale jednak ciary zawsze mam jak tego słucham

#muzyka #tomodell #spotify
iErdo - Wyobraźcie sobie, że w wieku 23 lat nagrywacie światowy hit, który nie nudzi ...
  • 74
  • Odpowiedz
@jedmar:

Naprawdę trzeba być totalnym ignorantem muzycznym aby tego nie znać.

Bez jaj. Żeby to jeszcze były jakieś wyżyny rzemiosła muzycznego to mógłbym zrozumieć ale kawałek niczym specjalnym się nie wyróżnia ¯\_(ツ)_/¯ Wykopki są śmieszne, jeden z drugim myśli że cały świat kręci się wokół niego i jego ulubionych piosenek a wiele osób nie śledzi co jest aktualnie na topie i to wcale nie czyni ich ignorantami
  • Odpowiedz
@lycaon_pictus:

The Killers? Mam wrażenie, że ten zespół w Polsce jest kompletnie nieznany, ale to nie jest jedyny taki przypadek, że coś co jest popkulturowym fenomenem w kraju A albo na całym świecie, w kraju B jest nieznane.


Potwierdzam! Akurat w ostatnich latach zacząłem ich dość namiętnie słuchać i zauważyłem że Killersów zna i kocha praktycznie pół świata, a w Polsce albo ktoś ich kompletnie nie zna albo kojarzy dopiero jak
  • Odpowiedz
@iErdo: Mi ten utwór kojarzy się z jednym, może #nikogo, ale napiszę. Rok 2013, powrót #kubica do motorsportu, a dokładniej - do rajdów, świetny sezon w #wrc 2, Rajd Akropolu i ten wywiad BBC, gdzie właśnie użyli hitu Odella. Wywiad zgrabnie przeprowadzony przechodzący przez zwycięstwo Kubicy w #f1, wiadomo który wypadek, aż po zaskakująco dobre występy w rajdach. Wywiad nie jest już dostępny na YT przez muzykę, dlatego, jeśli
  • Odpowiedz
@luki_98: Stary zrobiłeś mi dzień, weekend, miesiąc i rok a może i w c**j zycia@ od bardzo dawna szukałem tego wywiadu i tego filmiki bo był tak epicki że zawsze miałem prawie łzy w oczach jak go ogladalem jestem mega fanem Kubicy i właśnie bardzo byłem smutny że nigdy więcej nie znajdę tego wywiadu a szukałem jak niczego innego. Jesteś moim wybawca Mirku. Po to jestem na wykopie. DZIEKUJE (
  • Odpowiedz