Wpis z mikrobloga

Wyobraźcie sobie, że w wieku 23 lat nagrywacie światowy hit, który nie nudzi się po latach, staje się ikoną i właściwie twoim spełnieniem artystycznym. A ty dopiero co zaczynasz karierę, niesamowite. Pewnie wielu powie, że sztampowy utwór, ale jednak ciary zawsze mam jak tego słucham

#muzyka #tomodell #spotify
iErdo - Wyobraźcie sobie, że w wieku 23 lat nagrywacie światowy hit, który nie nudzi ...
  • 74
  • Odpowiedz
@iErdo: nie mój klimat, ale czasem tak myślałem, jakie to musi być #!$%@? uczucie dla artystów( np. Nas wydał Illmatica w wieku 19 lat bodajże, który jest uznawany za #1 rap album wszech czasów) gdy wiesz, że ten peak masz za sobą i już nie przebijesz tego co wydałeś

  • Odpowiedz
@smerfoso: plusy dodatnie i plusy ujemne, garstka może pomarzyć o takim hicie więc optymistycznie patrząc to jak wygrać na loterii i ten hit dał im duży rozgłos

  • Odpowiedz
@smerfoso: zeby bylo smieszniej, ludzie spuszczaja sie nad bitami u NASa, a on wprost powiedzial, ze to czysty przypadek - znal Q-Tipa i Premiera z podworka, bral co bylo pod reka od kolegow, a nie wybieral godzinami od najlepszych jak to ma miejsce dzisiaj. Dodatkowo byl mlody i bez expa w studio wiec finalnie wyszlo zloto, ale tak oto stal sie ofiara wlasnego sukcesu, bo wielu mowi, ze NAS sie skonczyl
  • Odpowiedz
23 lata to i tak dużo. Ten utwór poniżej stał się hitem, gdy piosenkarka miała 15 lat.


@Cobakel: Znaczy teraz hitem to może stać się utwór 5-latki, bo to może być kwestia wyłącznie odpowiedniego dofinansowania i zatrudnienia najlepszych ludzi. Pytanie na ile artysta brał udział w tworzeniu. Czy napisał tekst, czy komponował muzykę, czy wymyślil sobie wizerunek, koncepcje teledysku, cokolwiek... w wielu przypadkach nie zrobili nic poza zaśpiewanie z autotune
  • Odpowiedz