Wpis z mikrobloga

#!$%@? strasznie się wściekem, to jest aż rozbrajające. La Liga psuje mi czerpanie przyjemność z oglądania piłki nożnej. Powiem więcej - totalnie mi ją obrzydza.

#!$%@? dyletanci, nazywani dla zmylenia przeciwnika „sędziami”, wypaczają wynik KAŻDEGO MECZU. Pomijam tutaj to, czy Barca jest #!$%@?, czy ktoś inny - w każdym meczu ktoś jest totalnie #!$%@? w dupsko. Z jednej strony są ślepi i nie mają pojęcia o przepisach dyscypliny, której mają bezstronnie (do tego zaraz wrócę) arbitrażować. W każdym meczu popełniane są tak rażące błędy, że Mietek po ciepłym Harnasiu z puchy byłby w stanie je wyłapać. Rozumiem raz, drugi, trzeci też. Ale jak dzieje się to co paręnaście minut, to jest to zwyczajnie rzygogenne. Czuję się przy tym tak bezsilny.

Co do bezstronności - oni chyba mają jakiś odgórny handicap nałożony, aby utrudnić grę tym najlepszym. Lewandowski był milion razy faulowany, ale oczywiście nic nie będzie odgwizdane, dobry jest, poradzi sobie. #!$%@?, to po #!$%@? to #!$%@?, że w piłce wszyscy są równi?

Sędziowie” to jedno, o ich kunszcie wielokrotnie słyszałem. Ale gdy zacząłem oglądać Wielkiego Rodaka, to wszelkie te mity o technicznej lidze, gdzie gra się piłką, prysnęły jak mydlane bańki. Przede wszystkim oglądam Bundesligę, Serie A i Ekstraklasę. Żadna z tych lig nawet w połowie nie jest tak brzydka, jak La Liga. #!$%@? po kostkach i ryju, zasieki na 5 metrze i ultradefensywna gra, chamskie zachowania, symulowanie, przedłużanie gry już w 1 połowie (!) - to tylko kilka z głównych dań, jakie serwują nam zawodnicy La Liga. Tutaj drużyny są karane za grę w piłkę. Korona Leszka Ojrzyńskiego nie może się równać z taką Valencią, czy Rayo. Obrzydliwe zespoły. Jeżeli ktoś śmie śmieć i mówić, że to Serie A jest brzydka, chamska i defensywna, to mam dla niego odpowiedź:


#mecz #pilkanozna #fcbarcelona #laliga #seriea #bundesliga #ekstraklasa ##!$%@? #konkursnanajbardziejgownianymemznosaczem #nosacz
Matioz - #!$%@? strasznie się wściekem, to jest aż rozbrajające. La Liga psuje mi cze...

źródło: comment_1667944619bgTALEj5lPvBG3aqZRpO9h.jpg

Pobierz
  • 10
  • 0
@JoeGlodomor: czyli to, że ktoś słabo gra, upoważnia do nieprzestrzegania przepisów? XD w każdym meczu była decyzja, na której Barca została #!$%@?. To samo z Juventusem. Śmierdzisz mi kolego symetrysą xD
@Matioz: a Ty mi śmierdzisz takim typowym dzieciakiem, co jak jego drużyna przegrywa, to widzi w tym winę sędziów i tylko wylicza, ile razy pomylili się na niekorzyść jego drużyny. Bo jak na plus dla niej, to oczywiście tego nie zauważa. Dorośnij.
  • 0
@JoeGlodomor: XDDd ja wiem skąd Ty jesteś xdd napisz jeszcze, że karma wraca, bo w sezonie 21/37 Barca dostała karnego z kapelusza xDddd

A tak poza tym, to umiesz czytać? Czy to jest post o Barcelonie, czy jest ona zaledwie przykładem? Nie obchodzi mnie kto jest oszukiwany, nikt nie powinien być i o to mi chodzi. Żadna inna liga nie jest tak przekręcana.