Wpis z mikrobloga

via Rowerowy Równik Skrypt
  • 39
963 051 + 49 + 3 + 3 + 109 + 3 + 3 + 3 + 3 + 49 + 4 + 3 + 3 + 3 = 963 289

Pracodomy +
49 - Szybka szosa, podjazd na Kamionkę prawie pod zawał XD Ale czas poprawiony o minutę :D
109 - Było ich trzech, ale tylko jeden miał trasę. To tamtych wina, że został zagubiony jeden kwadrat! Już wcześniej uratowałem sytuację i odzyskałem kilka kwadratów, bo bym musiał znowu przechodzić przez męki i tortury ze strony @againcognito! Ale przynajmniej zabawki z kopalni w Bukownie odwiedzone () No i dawno nie było tak wiele, tak złych asfaltów... Skutecznie to zastąpiło brak ujebów tym razem :(
49 - Poroboczo z kumplem, Garmin kłamca nawet sugerował koma na jednym segmencie XD Ostatecznie wyszedł ósmy czas, też dobrze :D

No i pykło 7000 kilometrów w tym sezonie. Liczyłem na więcej :(

#rowerowyrownik #rower #rowery #cannondale #szosa

Skrypt | Statystyki
guru8 - 963 051 + 49 + 3 + 3 + 109 + 3 + 3 + 3 + 3 + 49 + 4 + 3 + 3 + 3 = 963 289

Pr...

źródło: comment_1667941665enVOEGYvmQlAUiv2ZdESbD.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@guru8:

uratowałem sytuację


XDDDDD

Ten Twój ratunek wymagał przejechania niepotrzebnie chyba ze 2 km po czymś co kiedyś było drogą i może jeszcze kiedyś będzie, ale w niedzielę było placem budowy drogi w jej najgorszym stadium! A także dołożenia ekstra 6 km, żeby wrócić w miejsce, w którym już byliśmy xD
  • Odpowiedz
@againcognito: No widzisz, czego to się nie zrobi, żeby kwadraty zebrać To była tylko marna imitacja ujebów, które sama byś zorganizowała.
Poza tym były piaski? Czy w którymkolwiek miejscu rower był prowadzony?
  • Odpowiedz
@guru8: Ja ci dobrze radze. Ty trzymaj dystans. @againcognito ma pewnie takie przyspieszenie na rowerze, że zwija asfalt.

Nawet nie zauważysz z której strony cię trzepnie. ()
  • Odpowiedz