Wpis z mikrobloga

@Pieniek1991:

Ewidentnie skłamał, mówiąc że "myślał" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Trol to trol, na co wleci zleconko tak będzie robił.
A widać ewidentnie, że i reszta ferajny się odpaliła ostatnimi czasy.
Tym razem sądzę, że covid to bardziej temat zastępczy. Bo już nawet moja mama przynosi ewidentnie antycovidowe "niusy" z pogadanek w kole emerytów, co jeszcze parę miesięcy temu było nie do pomyślenia.
@Adam_Prosty:

On tego nie robi dla sławy tylko do ogłupiania i ewidentnie dla kasy.
Jego kłamstwa (i jego ekspertów) polecą w świat i zgodnie z "powtarzane 1000 razy stają się prawdą", będą zgubną pożywką dla mniej obeznanych z manipulacjami mireczków.
Oczywiście mogę się mylić, ale jak to kiedyś napisał @Wszystko_albo_nic, dobrze jest trzymać rękę na pulsie i kłamstwa obnażać w zarodku, zanim inni się na nie nabiorą.

@Adam_Prosty: gwarantuję
@Pieniek1991 pisz tyle wartościowych treści na tagu jak ja to też będziesz dobrze pozycjonowany. Do tego mam wysoki numer w rankingu bordo. A jeśli uważasz, że robię spam to zgłaszaj do moderacji, bo wyczuwam jakiś ból dupy szurów. Widocznie algorytm wykopu zauważył, że tylko jeden tutaj pisze wiarygodnie i merytorycznie.
@Grooveer: ja na tym tagu jestem poważny

( ͡° ͜ʖ ͡°)
Brakuje ci tylko tagu #stand-up

Gdyby tak było, to byś się nie zamykał na dyskusję, zamiast zakrzykiwać zdania przeciwne, które w dodatku coraz częściej są bliżej prawdy niż twoi eksperci razem z badaniami.
Bez odbioru. Na dzisiaj już wystarczy twoich komentarzy jak dla mnie.
@velmar Nawet tworząc ten wpis byłem pewny że on napisze coś w stylu że daje tutaj najbardziej wartościowe treści i dlatego google go promuje i się nie pomyliłem. xD I coś w tym jest że on to robi dla kasy bo najpierw postował tutaj w 2020 totalną szuriadę w stylu jaszczurów. Później miał rok bana za to i jak wrócił to opowiedział bajeczkę że niby się zmienił bo dwóch znajomych mu na
@Pieniek1991:

Tak to wygląda.
Jak się dłużej posiedzi na wykopie to pewne mechanizmy zachowań są bardziej zauważalne.
U niego to nawet samo to, że się nagle w lutym na ukrainę przerzucił jest jednoznaczne.
Ewidentnie dostaje materiały i tylko je powiela, a to jest jakiś małolat.
Jeszcze gdyby w miarę sensowne rzeczy wrzucał, to można by poczytać i pogadać albo ominąć.
Ale aż tak tandetne prostytuowanie logiki prze niego to mnie osobiście