Wpis z mikrobloga

@nalej_mi_zupy: taki obraz detektorystyki. Od szukania i prac archeologicznych to są archeolodzy. Powinni zakazać takich pato poszukiwań na własną rekę. Chcesz szukac to pod nadzorem konserwatora. Tych wielkich poszukiwaczy nie można spuścic na chwilę z oczu bo ci zaczną groby rozkopywać albo inne stanowiska archeologiczne, dasz palec to ugryzą całą rekę.
@Zbojmar: Pani podstarzała archeolog w przeciwieństwie do takich prymitywnych osobników jak ty ma elementarną wiedzę o wykopaliskach, wie jak szukać i jak je podejmować bez niszczenia kontekstu. Gdyby wam pozwolić to byście ryli nawet po cmentarzach jak hieny. Niestety detektoryści sami zapracowali na taką opinię w środowisku. Jak tak bardzo chcecie z wykrywką biegac to zapraszam na front na ukraine. Przydacie się w postaci bionicznego trału przeciwminowego ( ͡° ͜
@KopecyFan: krystianku moj malutki chlopczyku, elementarna wiedze to w 100% posiada twoj utyty idol, wiekszego dzbana swiat detektorystyki nie widzial. Modna ta ukraina ostatnio prawda? Zrobiles cos dla niej? Na jaka opinie zapracowalismy? Cos Ci sie chlopczyku pokieszalo w glowce.
Ps. Pani podstarzala archeo, sni ci sie po nockach co?
Ps2. Nie przejmuj sie nie prowadze teraz, zapytaj swoja stara
@Zbojmar: No i takimi wpisami dopełniasz obrazu swojej osoby. Pato dektektorysty o rozbuchanym ego który myśli że ma jakąkolwiek wiedzę, a jedyne co potrafi to bezmyślne rycie w ziemi. Dobrze że mamy takie prawo jakie mamy, chociaż powinno być jeszcze ostrzejsze żeby odsiać takich prymitywów jak ty. Choć znając życie to pewnie ryjesz na nielegalu tylko obczajając czy cię leśniczy nie namierza.
@Zbojmar:

chowak sie


"chowam się"

przeszcsesliwy


"przeszczęśliwy"

wpierdzila


"wpierdziela"

dobraliscie sie do siebie


po prostu "dobraliście się" chyba ze jesteś z Podlasia to mogę wybaczyć.

Kolejny raz udowadniasz jaki jest twój poziom intelektualny (Albo piszesz w trakcie jazdy samochodem, sam nie wiem co gorsze). Na szczęście jedyne gdzie sobie możesz pochodzić to plaże a tam nie zniszczysz znalezisk ani stanowisk archeologicznych. Ja nic do tego nie mam, chcesz to sobie szukaj
@Zbojmar: Pięknie nam się tutaj przedstawiłeś na antenie, a teraz coś mamroczesz o zwierzaniu? Urojenia masz? Serio chłopie skup się na tym co tam w życiu robisz zamiast wylewać w internecie swoje frustracje pod adresem osób które nigdy tego nie przeczytają. Gdyby to jeszcze konstruktywna krytyka była, a to zwykłe gorzkie żale internetowego frustrata.
@Zbojmar: Kolejny raz się kompromitujesz. Nie masz nic sensownego do powiedzenia to po co piszesz? Ja wiem że w trasie nudno ale jest tyle ciekawych zajęć a ty akurat wybierasz shitpost.

nienwydaje


"nie wydaje"

Nie kąsam gdy odyn jest atakowany bo mnie to ani grzeje ani ziębi. Lubię po prostu wyjaśniać frustratów twojego pokroju. Takie moje internetowe hobby. Umiesz coś napisać bez obrażania innych osób czy cię to przerasta?

Który w
@KopecyFan: patrzac na twoje wypociny zgadzam sie z madrymi slowami, ze smierc i glupota nie bola osob, ktorych dotknela lecz ich bliskich.
Ps. Jak to leciało?
Wchodzimy na profil wszy klikamy, te kłódka i nie bede widzial pajaca?
Krystian to Twoje imie, no ale to juz powazne stadium choroby, skoro pamiec zawodzi cie az w tak wymowny sposob :)
Pozdrawiam Cie cieplutko i nie do zobaczenia dzbanie
Pobierz Z.....r - @KopecyFan: patrzac na twoje wypociny zgadzam sie z madrymi slowami, ze smi...
źródło: comment_1668013689GdH53gZhcvy9aPecgQYVwf.jpg