Wpis z mikrobloga

Postać Napoleona Bonaparte jest znana i przeważnie dobrze nam się kojarzy. Wielu pewnie marzyło aby Napoleon został królem Polski. Marzenia te jednak spełzły na niczym jednak w przyszłości pojawiła się taka możliwość. Była ona związana z Bonaparte ale Hieronimem. I to tym jak chciał został królem Polski opowiadam w tym odcinku.

Link do znaleziska - Czy Napoleon mógł zostać królem Polski?

Poniżej wołam osoby, które wyraziły chęć otrzymywania powiadomień o nowych wpisach. Jeśli ktoś chciałby dopisać się do listy, proszę o zostawienie plusa przy przeznaczonym do tego komentarzu pod niniejszym wpisem. Zachęcam również do obserwacji pierwszego tagu, którym opatrzone zostało linkowane znalezisko.
Zapraszam wszystkich do odwiedzenia i subskrybowania mojego kanału historycznego na YT ➡️Andrzej Włusek - Historia poza horyzont
Jeśli podobają się Tobie się moje filmy i uważasz, że powinienem rozwijać dalej kanał to zostań moim patronem na patronite ➡️ który znajdziesz TUTAJ. Ewentualnie możesz postawić mi TUTAJ kawę ;)

Dodatkowe Tagi: #qualitycontent #europa #zwyczaje #swiat #liganauki #swiatnauki #ciekawostkihistoryczne #zainteresowania #rosja #napoleon #europa #tajemnice #zagadka #youtube #francja #chwalesie
sropo - Postać Napoleona Bonaparte jest znana i przeważnie dobrze nam się kojarzy. Wi...

źródło: comment_1667906434qS0HGSLTXkpGrOsKjSyd1f.jpg

Pobierz
  • 45