Wpis z mikrobloga

Co się odwala w aqua parku fala w #lodz to nie mam pytań xD
Działało wszystko jako tako w saunach, ale ktoś sobie ubździł, że trzeba ulepszyć instytucję kolejki i zapewnić #rozowepaski pierwszeństwo (do tej pory i tak było, ale zwyczajowo, na zasadach uprzejmości). W saunach jest tak, że są piętra i na ostatnim jest fest gorąco, więc też jak się wpuści kobitki i one posiadają sobie na dole, to potem trzebaby skakać im po głowach.

Żeby było śmieszniej jak zrobili, że pary hetero na drugim miejscu, to pary homo się oburzyły, co z kolei doprowadziło do zmiany zasad, że pary homo też wyżej niż męskie single, co doprowadziło do tego że chłopy tworzą ad hoc pary homo, żeby być wyżej w kolejce xDD

#afera
Matyson - Co się odwala w aqua parku fala w #lodz to nie mam pytań xD
Działało wszys...

źródło: comment_1667901862rbpsx1f2tbvHsmAxfAnize.jpg

Pobierz
  • 42
najśmieszniejsze jest to, że powołują się na z dupy wziętą regułę SV, gdy takiej ogólnej zasady w rzeczywistości nie ma. Zasady pierwszeństwa w SV są zdecydowanie bardziej skomplikowane i odnoszą się też do wieku i statusu zawodowego. Jak to zastosować w saunie? No nie da się.


@Xizor: można mierzyć długość
@Xizor właśnie nie wiem czy te dwie godziny dla bab w tygodniu nie byłyby lepsze, bo nawet jak stanę 10 minut przed wejściem to kolesie się zbiorą za mną, ale po chwili wcisną przed, albo obok. A w momencie wpuszczania lecą jak dziki za lochą i raz prawie skończyłam na glebie przez ziomeczków xd Plus to mega słabe, jak się po prostu na ciebie spocone knurki pchają. A naprawdę kolesie nie wiedzą
@Matyson: Byłem ostatnio na saunie, takiej cywilizowanej, to najpierw wpuszczją tych którzy chcą wejść na górę, potem środek, a na końcu dół

Że nikt wcześniej nie wpadł na takie proste rozwiązanie.... ale savoir vivre xD savoir vivre czyli ustępowanie w każdej sytuacji kobietą bo mają inne genitalia niż ty xD tak, właśnie na tym polega savoir vivre prawda? xD