Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 393
No więc wstał, stary wstał więc wołam. Czas pieczenia 110 stopni temperatura jakieś 9 godzin. Skróciłam czas bo mięso było tak delikatne i kruche że bez sensu katować dalej. Pływało całe w tłuszczu więc zlalam go w szklankę i 10 min w 200 stopni. Niestety nie miałam nic do glazurowania ale nie szkodzi. Jak mówiłam mięso jest tak delikatne że musiałam uważać podczas przekładania by się nie wysypały kostki ( ͡ ͜ʖ ͡) no i jednocześnie soczyste. A ty @moll stój grzecznie i się ucz jak ciocia itslilianka robi żeberka (ʘʘ) #gotujzwykopem
Itslilianka - No więc wstał, stary wstał więc wołam. Czas pieczenia 110 stopni temper...

źródło: comment_1667900062fv46SGXSvTDW0VzBNMH3ZL.jpg

Pobierz
  • 110
@Itslilianka wygląda smakowicie :) dziś los chciał, że też rano zamarynowałam sobie zeberka, niestety tym razem jeszcze nie będą się piekły tyle czasu, ale kolejnym już tak :D
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@angelNH: no nauczyła mnie tego szefowa jak piekła kaczkę 130 stopni 8 godzin i powiedziała że im więcej tym lepiej xD więc poleciałam po bandzie xD ale serio myślę że 8 godzin 110 stopni na luzie im wystarczy choć najlepiej jeździć obserwować