Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Wiecie co jest najgorsze? Kiedy przeglądasz zdjęcia gościa na facebooku z jego żoną i kilkuletnim synkiem z jakiś rodzinnych imprez, gdzie cała rodzina pozornie szczęśliwa na tych zdjęciach, zdjęcia ze wspólnych wakacji gdzie facet myśli ze ma kochającą żonę, synka, nowy, nowoczesny dom, myśli ze jest szczęśliwy, ze wygrał zycie, stara się, kocha ją, a tak na prawdę jest niczego nieświadomy, ze jego zona go nie kocha, nic ją nie łączy z nim poza majątkiem i dzieckiem i zdradza go z wami od kilku miesięcy i okazuje mega czułość, zaangazowanie wami, ze kocha się z wami a przy nim ma wymówki, ze boli głowa, ze zmeczona, ze ciezki dzien w pracy. Wiem, jestem sk%rwysynem ze dałem się wciągnąć w coś takiego, w romans z mężatką. Mam teraz odczucia połączone jednocześnie z ekstazą i depresją przez tą sytuację. Te kilka miesięcy uświadomiły mi, ze nie chcę mieć żony, rodziny, to bez sensu, po kilku latach związku czy malzenstwa gdy kobieta pozna kolegę w pracy i poczuje motylki to wda się w romans i zdradzi. Nauczyłem się dlaczego kobiety wdają się w romanse i zdradzają. Zdobyłem doświadczenie i mógłbym zapobiec zdrady mojej żony ale i tak nie chcę tego, bo pewności nigdy się nie ma. To jest przerazające i jednocześnie smieszne gdy patrzysz na jakąś parę i myślisz sobie ze się tak kochają i w ogóle są tacy szczęśliwi a ona go zdradza. I zeby nie było, w drugą stronę jest pewnie mnóstwo takich samych przykładów, nie chcę mówić, ze tylko kobiety są złe i zdradzają bo faceci tez. Jednak myśl, ze kobieta / facet z która tyle cię łączy, jesteś z tą osobą tyle lat, macie dziecko, dom oszukuje cię i zdradza jest straszna...

#zwiazki #zdrada #rozowepaski #niebieskiepaski #logikarozowychpaskow #seks #przegryw #blackpill

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #636935f0b078a9f02301eec1
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Przekaż darowiznę
  • 4