Wpis z mikrobloga

Jak dobrze, że za dwa dni premiera jednej z najlepszych gier tego roku. Soniarze - będą grać w świetną historię półboga wojny kratosa, a klockarze jak widać w jednym z dzisiejszych wpisów - będą grać w swoją wojnę, polegającą na szukaniu negatywnych wypowiedzi na ich temat na discordzie playstation. Skoro na tym discordzie dzieje się źle a jest publiczny, to co musi się dziać na discordzie xboxa skoro nie można się tam dostać bez specjalnego zaproszenia? Muszą klockarze mieć tam sporo do ukrycia, może są tam ukryte gry ekskluzywne na xboxa na 2022 rok? Chyba gdzieś muszą być, bo duży wydawca taki jak Microsoft chyba nie zostawiłby rocznej luki wydawniczej w takiej cudownej nextgenowej konsoli?

Przy okazji dziękuje w imieniu twórców discorda playstation Polska za aktywne promowanie tej platformy, warto wpadać częściej. W środę będzie można zobaczyć trochę zdjęć god of wara ragnaroka w wersji pudełkowej. Niby nic, ale klockarze nie dość że rzadko kupują wersje pudełkowe gier to równie rzadko widzą gry które zbliżyły się do 94 punktów na metacritic - jak słusznie zauważył masterchief aka koksu 97 punktów halo evolved było 21 lat temu, w dodatku była to gra stworzona przez obecne studio Sony czyli bungie.

#ps5 #xbox
dzeksondzekson - Jak dobrze, że za dwa dni premiera jednej z najlepszych gier tego ro...

źródło: comment_1667839233sTBzHin8z1TXhCvjH2h5s6.jpg

Pobierz
  • 15
@dzeksondzekson:

będą grać w swoją wojnę, polegającą na szukaniu negatywnych wypowiedzi na ich temat na discordzie playstation.


A co mają innego robić? Gier nie mają, mogą pograć w Grounded, albo innego indyka z gamepassa. Tytułów AAA jak nie było tak nie ma, a Spencer siedzi i się śmieje, że mimo absolutnego braku gier to i tak klockarze życie oddadzą za swoją ulubioną platformę xD
@dzeksondzekson: warto dodać, że kl0ckarze też będą mogli zasmakować nowej części Boga Wojny oglądając gameplaye w rozdzielczości 4K na YouTube dzięki über wbudowanej przeglądarce w konsoli, wszak żadna konsola za 2500 złotych nie ma przeglądarki oprócz series x(D)
@dzeksondzekson: No koksu jak wyskoczył z tym halo sprzed 21 lat zrobione przez bungie, które należy teraz do Sony to rykłem i zrobił mi dzień XD Z tą świetnością Gowa to ja bym się jeszcze wstrzymał, póki sami nie zagramy bo wiadomo, że nie ma co liczyć na szczere opinie i oceny tych dziennikarskich recenzji.
W biedronce są naklejki które można wymienić na maskotki z gangu bystrzaków. I zajebista pitca donatello. Lidlarzy pewnie dupsko piecze, co nie? Zazdrościcie biedronkowcom maskotek i pitcy, co? A tfuu nawet mi Was nie żal nędzni Lidlarze. Tak Was lidl rucha, że nawet PiS Was tak nie wyruchał

Brzmi idiotycznie? Tak, brzmi. Ale to jest identyczne jak te Wasze wojenki konsolowców. Mam xboxa i gdyby bardziej mi odpowiadała oferta Sony to po
@dzeksondzekson przykre jest to, że z założenia internet miał być narzędziem do komunikacji oraz źródłem wiedzy a dziś ludzie wykorzystują to do kłótni między innymi o zakupiony kawałek elektroniki :) śmieszne, albo i smutne, że są ludzie którzy za darmo wskoczyliby w ogień o "dobre imię" kawałka plastiku. Chłopie ogarnij, niektórym bardziej odpowiada xbox, innym PS, ktoś woli androida a ktoś iOSa, jedni wolą zakupy w lidlu, inni w biedrze. Jedni kupują