Wpis z mikrobloga

KTO ODBIERAJĄC DZIŚ BRATA ZE SZKOŁY ZOBACZYŁ JAK CZTERECH GIMBUSUF W WIEKU ~15 LAT GNĘBI POD SZKOŁĄ JAKIEGOŚ CHŁOPACZKA RZUCAJĄC JEGO CZAPKĄ, PORTFELEM I ODCZEPIANYM KAPTUREM OD KURTKI, PO CZYM Z GROŹNĄ MINĄ NA #!$%@? RZUCIŁ "albo oddacie mu to sami albo wam to wyrwę z waszych sztywnych, martwych dłoni" I NAPAWAŁ SIĘ NIEOCENIONYM, PIĘKNYM WIDOKIEM, JAK GRUPKA MAŁOLETNICH DRESIKÓW KIŚNIE ZE STRACHU I NIEMAL #!$%@? W STRONĘ ZACHODZĄCEGO SŁOŃCA

1. ja

KTO JEST Z SIEBIE DUMNY JAK PAW

1. ja

KTO JEST #!$%@? BO WCZEŚNIEJ CAŁĄ SYTUACJĘ GNĘBIENIA OBSERWOWAŁY DWIE MATKI W WIEKU ~30 LAT I NIE DOŚĆ ŻE ANI DRGNĘŁY, TO JESZCZE CHICHOTAŁY JAK MOŻNA BYĆ TAKĄ CIAPĄ

1. ja #!$%@?

#oswiadczenie #toprawda #takbylo #szkola #gimbazjum #odwaga #honor #mestwo #huehue


tego wpisu
  • 22
@dailyladies: W gimnazjum mieliśmy takiego chłopaczka gnębionego, to jak raz jakiś typek z zawodówki obok w ostrych słówkach kazał się od niego #!$%@?ć kilku dresikom od nas, to dzieciak później w ogóle nie miał życia. Wcześniej był jednym z wielu jechanych, wot, trafiło tego dnia na niego, ale po tym zdarzeniu przyczepili się już na stałe. Tacy ludzie muszą sobie odbić upokorzenie żeby poczuć się silniejszym, uspokoić kompleksy. Gdyby w jakiś