Wpis z mikrobloga

Mam nadzieję, że za tydzień Kaczyński powie, że skakanie z dziesiątego piętra jest niezdrowe. Wtedy wszystkie lewackie dziwadła będą miały szansę udowodnić, że to nie jest prawda. I skoczą...


@arysto2011: ale fikołkujecie od kilku dni by nie wszyszło, że karakan #!$%@?ął głupotę, której jedynym zadaniem było odsunięcie winy partii o niską dzietność w Polsce.

No ale wiadomix "bekazlewactwa" i pan prezez taki super bo "wie gdzie uderzyć aby (lewactwo) zawyło".
Pobierz Kryspin013 - > Mam nadzieję, że za tydzień Kaczyński powie, że skakanie z dziesiątego...
źródło: comment_16678281056lz0wtfTDbCJrIOjRIazKu.jpg
@Kryspin013: Co? Niska dzietność jest faktem od wielu miesięcy.


@arysto2011: Przeczytaj jeszcze raz co napisałem. Niska dzietność jest wynikiem działań PiS-u w ciagu 7 lat ich rządów, a nie jak to próbuje tłmaczyć i usprawiedliwiać karakan, że winą jest wyłącznie alkohol.

Wydziałeś ty wypowiedź karakana w ogóle?
@Kryspin013: Jakim cudem. Objaw te mechanizmy...


@arysto2011: Mogłeś pisać od razu wprost, że będziesz bronił PiS-u to może bym nawet nie zaczyłał dyskusji.

Ale proszę - tylko kilka z przykładów:
- coraz biedniejsze społeczeństwo,
- niestabilne prawo,
- zakaz aborcji oparty o religijne #!$%@?,
- brak pomocy od państwa w przypadku gdy urodzi ci się chore dziecko.
Niska dzietność jest wynikiem działań PiS-u w ciagu 7 lat ich rządów


@Kryspin013: Niska dzietność to fakt demograficzny znany od kilku dekad i PIS nie ma z tym nic wspólnego. Pojawiła się mimo PIS i pomimo działań PIS (500+) została z nami.
Pojawiła się mimo PIS i pomimo działań PIS (500+) została z nami.


@arysto2011: Przecież wszyscy ostrzegali od początku, że ten program jest #!$%@? warty i nie wpłynie na dzietność pozytywanie, w zasadzie to nawet wpłynie negatywnie przez to jak został wprowadzony i skąd muszą być brane pieniądze na to.

Zresztą nawet idąc karakańską logiką, że winny jest tylko i wyłącznie alkohol to samo 500+ się przyczyniło do pijaństwa w pato rodzinach