Wpis z mikrobloga

@NoMoreTearsJustSmile: No to jest oczywiste XD Raz, że daje rządowi hajs, dwa że dotyczy głównych ośrodków i klasy, która nie głosuje na pis, a trzy, że obtrąbi się sukces, bo jak do obecnych 3k ofert na olx dołączy chociaż część z 200k pustostanów w wawie to kawalerkę w centrum będzie można wynająć za 800 cbl XD
  • Odpowiedz
@mickpl: aha. Po dupie dostanie Mariuszek który #!$%@? na 3 zmiany w fabryce paździerzu żeby jego mały anonek miał malutka kawalerkę na Białołęce xD. A kamienicznik midel jeszcze ulgi dostanie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Po dupie dostanie Mariuszek który #!$%@? na 3 zmiany w fabryce paździerzu żeby jego mały anonek miał malutka kawalerkę na Białołęce xD.


@piotrlionel: no no bo przy tak odklejonych cenach, to Mariusz z fabryki padzierzu ma kawalerke na bialolece.
  • Odpowiedz
@mickpl: nie wiem jak ktoś chce udowadniać, że mieszkanie jest lub nie jest pustostanem? Czy jak się prześpię w takim mieszkaniu raz w miesiącu to będzie jeszcze pustostan czy jeszcze nie?
  • Odpowiedz
@mickpl: a weź zdefiniuj pustostan. Jeśli w mieszkaniu jestem 1 raz w miesiącu i nie jestem w nim zameldowany to jest już pustostan czy jeszcze nie? A czy jeśli mieszka w nim kot, to jest pustostan czy nie?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@banan11: jeżeli będzie to jak GUS sprawdza po licznikach to widzę pomysł na biznes w automatycznych światłach i odkręcaczach wody ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@banan11: obstawiam, że pójdzie to po zameldowaniu, jeżeli jest zameldowana jedna osoba to git. Więc teraz każdego członka rodziny będą meldować po mieszkaniach i nadal będą stały

na 90% tak będzie
  • Odpowiedz