Wpis z mikrobloga

Cześć, czy jest ktoś w stanie polecić dobrego psychologa w #krakow ? Szukam kogoś leczącego w nurcie psychodynamicznym, biorącego w granicach 200zł za godzinę. Problemy związane z relacjami międzyludzkimi i nauką tak w skrócie.
Myślę o długoterminowej terapii i boję się wtopić kasę w niesprawdzonego specjalistę :(
#psycholog #psychoterapia #psychologia
  • 10
  • Odpowiedz
@RudyLemur: chciałbym, żeby moja psychoterapeutka brała 200zł za godzinę XD
Czasami się zastanawiam czy nie lepiej wyszedłbym na wizycie na #divy w tych pieniądzach, bo bym i poruchał i musiałaby wysłuchiwać moich wysrywów.

W każdym razie zmierzam do tego, że w Krakowie 200zł/h za dobrego specjalistę w tej dziedzinie to już trochę mało.
  • Odpowiedz
@ItsyBitsyPajonk: serio aż tak skoczyły ceny? Jak się spytałem ile moja bierze od nowych klientów, to mówiła, że chyba 160 lub 170 (z tym, że nie zdarza się to często bo wiadomo, że ma stałych i nie ma czasu dla nowych).
  • Odpowiedz
@ItsyBitsyPajonk: pewnie tak ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
Choć jeśli dzięki temu nie musisz się umawiać dodatkowo na wizyty do psychiatry to być może i warto (choć moje kalkulacje nadal dają o wiele mniej + ostatnio okazało się, że nie muszę dla swoich leków umawiać wizyty, tylko wystarczy poprosić o kontakt telefoniczny/wystawienie recepty
  • Odpowiedz
psychoterapeuta i psychiatra w jednym, może dlatego płacę jak za złoto (ʘʘ)


@ItsyBitsyPajonk: To dużo wyjaśnia. Ja szukam stricte psychologa. W moim położeniu na szczęście problem wymaga, wprawdzie bardzo gruntownego, ale jedynie przegadania. Byłem na konsultacji z psychiatrą i mówił, że leki nie mają w moim przypadku sensu.
  • Odpowiedz