Wpis z mikrobloga

@Vezz: spójrz na takiego Jankosa i przypomnij sobie spotkanie z ta koreanka, przecież to incel kompletny. U kitajcow to już w ogóle poziom incelstwa jest jeszcze większy. Na bank nie ruchaja.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 27
@Vezz: obrzydliwe, lecą na niego tylko ze względu na osiągnięcia. A taka wymyślona kocha go zawsze, bez względu na okoliczności. ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@cppguy: Aaa bo to chodzi o seks i ruchanie. A ja już myślałem, że Beryl po prostu wie, że skiny z cyckami lepiej się sprzedają (o czym z resztą mówiły osoby z community) i stąd taki wybór...
  • Odpowiedz
@Tasanga: No taki rekkles tez pewnie dyma, ale to wyjątek potwierdza regule. Większość tych Azjatów to incele, które siedzą całe dnie przed PC. Mi to koło #!$%@? lata i nie ma co oceniać, ale takie są fakty.
  • Odpowiedz
@duzeelobenc: Jankos na YT to trochę inny Jankos niż IRL, znałem jego dziewczynę jeszcze z czasów ROCCAT, z którą trochę był ale widywali się 2 razy w roku jak zaczęła jego kariera kwitnąć to zerwali, normalny chłop był. Nie zdziwiłbym się jakby akcja z koreanką była kierowana przez team PR właśnie by fani mogli się utożsamiać ze swoim idolem.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@mustafmst: Beryl jaki psychol. Chyba jasne jest, chłop picknął ashe. Ziomek wybral postać Ashe do zagrania gierki. Tylko dlatego żeby mieć skin = za wygranie mistrzostw każdy z graczy danej drużyny wybiera jedną z postaci którymi zagrał podczas turnieju (nie można wybrać postaci która się nie zagrało, stąd stwierdzenie, że tylko dlatego zagrał Ashe, nie jest to popularny ani najlepszy wybór obecnie) i zespół grafików tworzy mu skina na podstawie jego
  • Odpowiedz