Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@antarhei: ja nie dałem rady w to grać bez przeczytania książek, a podchodziłem 2 razy. Dopiero po przeczytaniu książek gra weszła zajebiście
@antarhei: Nie czyść mapy z pytajników bo to mega nudne, lepiej czas poświęcić ciekawym questom zwłaszcza z dodatków. Podstawka + dodatki są naprawdę długie i jak zaczniesz babrać się w pytajniki to spora szansa, że nie zobaczysz finału w Toussaint, a naprawdę warto. No chyba, że masz za dużo wolnego czasu, to rób jak polecają wyżej jednak znam przynajmniej 3 osoby które nie zobaczyły nawet finału podstawki bo miały podejście "czyściciela
@antarhei: Pamiętaj o możliwości blokowania i o unikach (ctrl i alt albo jakoś tak, znajdziesz sobie), wszystkie ruchy są przedstawione na początku, ale wtedy nowy gracz może być przytłoczony i sporo potem gra tylko na turlaniu (spacja), co sprawia, że walki są dużo mniej dynamiczne i dłużej trwają.
@antarhei rady których sam bym sobie udzielił, zresztą przy drugim podejściu kierowałem się nimi.

1. Nie warto tracić kasy na jakieś losowe zbroje i miecze, jedyne warte uwagi to rynsztunki danej szkoły, bo potem można je ulepszać na kolejne poziomy i grać z nimi do końca. Na początkowych etapach gdy jeszcze nie mamy dostępu do nich warto przebiedować na jakich losowych podniesionych z przeciwnika. Potem sobie wybrać taki który pasuje do naszego
@powaznyczlowiek: @antarhei: tak jak napisał kolega powyżej. Żałosne sterowanie i interfejs. Gra oparta na turlaniu się, które na dodatek jest przerywana masą cutscenek. Muzyczka na początku jest fajna ale potem #!$%@? ale największy zarzut do tej gdy to po prostu to, że jest przeciętnym erpegiem i nie ma się nad czym spuszczać. Porzuciłem w połowie i nie żałuję