Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@antarhei: ja nie dałem rady w to grać bez przeczytania książek, a podchodziłem 2 razy. Dopiero po przeczytaniu książek gra weszła zajebiście
  • Odpowiedz
@antarhei: zacznij od wyczyszczenia wykrzykników na Skellige. Odblokowuje to sekretną zbroje i unikatowe opcje dialogowe bez którego nie można zobaczyć prawdziwego zakończenia
  • Odpowiedz
@antarhei: Nie czyść mapy z pytajników bo to mega nudne, lepiej czas poświęcić ciekawym questom zwłaszcza z dodatków. Podstawka + dodatki są naprawdę długie i jak zaczniesz babrać się w pytajniki to spora szansa, że nie zobaczysz finału w Toussaint, a naprawdę warto. No chyba, że masz za dużo wolnego czasu, to rób jak polecają wyżej jednak znam przynajmniej 3 osoby które nie zobaczyły nawet finału podstawki bo miały podejście "czyściciela
  • Odpowiedz
@antarhei: nie bój się porzucić tej gry jak ci się nie spodoba po kilku misjach, inaczej stracisz dużo czasu na, w gruncie rzeczy dość drewniane, RPG bo ludzie w internecie się do niego pałują
  • Odpowiedz
@antarhei: Pamiętaj o możliwości blokowania i o unikach (ctrl i alt albo jakoś tak, znajdziesz sobie), wszystkie ruchy są przedstawione na początku, ale wtedy nowy gracz może być przytłoczony i sporo potem gra tylko na turlaniu (spacja), co sprawia, że walki są dużo mniej dynamiczne i dłużej trwają.
  • Odpowiedz
  • 15
@antarhei rady których sam bym sobie udzielił, zresztą przy drugim podejściu kierowałem się nimi.

1. Nie warto tracić kasy na jakieś losowe zbroje i miecze, jedyne warte uwagi to rynsztunki danej szkoły, bo potem można je ulepszać na kolejne poziomy i grać z nimi do końca. Na początkowych etapach gdy jeszcze nie mamy dostępu do nich warto przebiedować na jakich losowych podniesionych z przeciwnika. Potem sobie wybrać taki który pasuje do naszego
  • Odpowiedz
@powaznyczlowiek: @antarhei: tak jak napisał kolega powyżej. Żałosne sterowanie i interfejs. Gra oparta na turlaniu się, które na dodatek jest przerywana masą cutscenek. Muzyczka na początku jest fajna ale potem #!$%@? ale największy zarzut do tej gdy to po prostu to, że jest przeciętnym erpegiem i nie ma się nad czym spuszczać. Porzuciłem w połowie i nie żałuję
  • Odpowiedz
@bubr32: Muzyka w Velen to masakra. Monotonne, męczące utwory, zapetlajace się po niecałych 3 minutach. Jedynie commbatowe i cutscenkowe są swietne. A tak w ogóle to Dodatki są we wszystkim lepsze od podstawki. Dużo poprawili.
  • Odpowiedz
@Czarendze1r: z jakiegoś powodu nie byłem w stanie tego dokończyć. Napisałem ten komentarz jakby to była najgorsza gra na świecie ale tak nie jest. Po prostu bardziej grywalne były dla mnie serie elder scrollsów. Questy, roozwój postaci, sterowanie, wszystko to
  • Odpowiedz
@antarhei:
1. Quen - najlepszy znak. Warto jak najszybciej odblokować jego wzmocnienie.
2. A z szermierki ciosy szybkie i lekkie zamiast wolnych silnych.
3. Zbieraj wszystkie napotykane rośliny, nic nie ważą a eliksiry są mocne.
4. Umiejętność pasywna SMAKOSZ: jedzenie leczy Cię 20 MINUT zamiast kilkunastu sekund.
  • Odpowiedz