Wpis z mikrobloga

Cześć!

Myślałem czy by nie założyć „family friendly twittera/Instagrama” z krótkimi wpisami odnośnie edukacji seksualnej, skierowanego głównie do młodych osób i poruszającego tematy które są najczęściej pomijane czy jakieś bardzo dziwne problemy.

Zabieram się jak pies do jeża, ale ujrzałem
ten wpis
od @girlsjustwannahavefun więc przy okazi dopytam tutaj, co o tym myślicie?

Przez kilka lat byłem korepetytorem więc mam spore doświadczenie w przekazywaniu wiedzy w łopatologiczny sposób.

Na początek chce zrobić jakąś większą bazę tematów, mam coś takiego (kolejność losowa):

-kobiety nie wiedzą, kiedy mają dni płodne i ile czasu plemniki mogą przeżyć w ich ciele;
-okres nie jest regularny, a jak kobieta kończy/zaczyna brać tabletki, to może przesunąć się nawet o kilkanaście dni;
-szansa na ciąże w płodne dni nie wynosi 100%, a bardziej 15-25% i to zakładając, że partnerzy są zdrowi;
-nie każda ciąża zostanie doniesiona, nie każde dziecko urodzi się zdrowe na tyle, aby być samodzielne gdy dorośnie;
-dziecko nie musi być podobne do żadnego z rodziców, ale musi posiadać cechy dziadków;
-żywe plemniki znajdują się w preejakulacie, "dzięki" czemu można zajść w ciążę od „pierwszego włożenia”;
-wpływ diety, ruchu oraz środowiska na płodność;
-wiara w magiczną miłość i umniejszanie ważności naturalnego pożądania w związku – gdy zanikają nasze kluczowe cechy, najczęściej figura, to pożądanie może spaść do zera;
-różnice w zakochiwaniu się facetów oraz kobiet, rozkład „miłości” w czasie itp.;
-szanse na zarażenie się HIV przy zwykłym stosunku są bardzo małe, chyba że prócz naturalnych śluzów pojawia się krew;
-faceci mają większe libido niż kobiety (uśredniając na cały miesiąc) przez co „karę na seks” odczuwają całkowicie inaczej;
-ilość stosunków ma wpływ na „wielkość” pochwy, ale po kilku godzinach/dniach wraca do „nierozciągniętego” rozmiaru, a po ciąży wraca ok. 6 tygodni;
-bardziej niż wielkość pochwy liczy się siła mięśni kegla;
-im facet mocniej trzyma za penisa podczas samozadowalania, tym ciężej będzie mu osiągnąć orgazm podczas „zwykłego” stosunku;
-włosy (na całym ciele) u człowieka mają przede wszystkim chronić skórę przed tarciem oraz regulować temperaturę ciała – ponieważ nosimy ubrania, wszystkie włosy na ciele, poza brwiami i rzęsami, są zbędne i mają jedynie estetyczną rolę;
-łechtaczka w swojej większej części znajduje się we wnętrzu kobiety, a to co jest na wierzchu to tylko jej żołądź;
-niektórzy mężczyźni patrzą na stopy tak, jak inni na piersi i spowodowane jest to „błędem” w mózgu;
-wzrost hibernami będzie powodował wzrost mizogini, bo coraz większy % facetów będzie sfrustrowanymi prawiczkami bez żadnych szans na związek (docelowo wg. natury oraz z aktualną technologią, powinno być 60-80% prawiczków ale tylko przez jedno pokolenie – im więcej osób z topowymi cechami będzie się mnożyć, tym ładniejsze będą ich dzieci i % bezdzietnych mężczyzn-prawiczków zacznie spadać;
-na dobrym seksie bardziej powinno zależeć facetowi, bo jak on się nie postara to kobieta nie osiągnie orgazmu, w drugą stronę chłop może dojść wkładając penisa na kilka sekund między uda – a im mniej kobieta ma orgazmów, tym mniejsze jest jej przywiązanie oraz „gorszy humor”;

Jeśli macie chęci to dopiszcie coś jeszcze, szczególnie przypadki/problemy które znacie ze swojego otoczenia – im dziwniejsze/głupsze, tym lepiej.

#seks #zwiazki #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #polska
Pobierz
źródło: comment_1667729072poqE1ot0gBudiAZZFklTBx.jpg
  • 68
@wqeqwfsafasdfasd

Jak masz z takimi bzdurami wyskakiwać, między innymi jak:

na dobrym seksie bardziej powinno zależeć facetowi, bo jak on się nie postara to kobieta nie osiągnie orgazmu, w drugą stronę chłop może dojść wkładając penisa na kilka sekund między uda – a im mniej kobieta ma orgazmów, tym mniejsze jest jej przywiązanie oraz „gorszy humor”;


To lepiej nic nie zakładaj.
-okres nie jest regularny, a jak kobieta kończy/zaczyna brać tabletki, to może przesunąć się nawet o kilkanaście dni;


@wqeqwfsafasdfasd: nie wiem jak z tą edukacją, ale jak zaczyna brać tabletki, to nie ma okresu. Ma tylko krwawienie z odstawienia. Tak się tylko czepiam ;)

A tak serio, to takich kanałów jest pierdyliard, tylko ludzie są durni i niezainteresowani. Książek (dobrych, pisanych przez seksuologów i ginekologów, a nie jakichś bzdur) też. Liczy
Myślałem czy by nie założyć „family friendly twittera/Instagrama” z krótkimi wpisami odnośnie edukacji seksualnej, skierowanego głównie do młodych osób i poruszającego tematy które są najczęściej pomijane czy jakieś bardzo dziwne problemy.


@wqeqwfsafasdfasd: mam wrażenie, że widziałem 1000 takich instagramów, ale spróbować zawsze można

Ale jak widzę rzeczy typu

na dobrym seksie bardziej powinno zależeć facetowi, bo jak on się nie postara to kobieta nie osiągnie orgazmu, w drugą stronę chłop może
@wqeqwfsafasdfasd: już nie mogłam edytować, ale może lepiej załóż tag na wykopie. Tutaj znaczna część używa instagramu tylko do prób podrywu, a nie czegoś pożytecznego, a wpisy może przeczytają. Na instagramie naprawdę jest sporo merytorycznych kanałów w temacie. Tylko jak szukają tylko roznegliżowanych pań, to i tak tego nie znajdą nawet jak zrobisz kolejny.
To może lepiej nie zakładaj xD


@niochland: @NoMoreTearsJustSmile

A co tam jest nie tak?

Im lepszy seks tym większe przywiązanie - dla wielu facetów "dobry seks" to włożyć między fałdy skóry i popatrzeć na cycki przez 3-5 minut.

Bo nie uwierzę, że w kraju w którym 60% dorosłego chłopa ma nadwagę, problemy z poruszaniem się i erekcją, każdy facet pruje swoją kobietę lepiej niż wysportowane gwiazdy p0rno ( ͡° ͜
Siłą nikogo nie nauczysz, gdyby chcieli, to dawno by się doedukowali.


@kasiknocheinmal: poza tym jeszcze inną ważną kwestią pozostaje fakt, że nawet wyedukowani ludzie potrafią się zapomnieć i często to nie jest kwestia alkoholu, a jakiejś presji ze strony drugiej osoby, więc całe to uświadamianie musi być dość kompleksowe.
@wqeqwfsafasdfasd

Ale czy Ty opierasz te swoje teorie na jakichś badaniach naukowych?

Czy to wszystko to

Im lepszy seks tym większe przywiązanie - dla wielu facetów "dobry seks" to włożyć między fałdy skóry i popatrzeć na cycki przez 3-5 minut.

Bo nie uwierzę, że w kraju w którym 60% dorosłego chłopa ma nadwagę, problemy z poruszaniem się i erekcją, każdy facet pruje swoją kobietę lepiej niż wysportowane gwiazdy p0rno ( ͡°
@HansLanda88:

Ogólnie wyedukowany a znający rzeczywistość to dwie różne osoby...

Ja chciałbym zrobić coś bardziej ludzkiego, coś co zakłada że np. w pewnym wieku ludzie zaczynają chodzić na orgie pełen narkotyków, a nie "do 20r.ż. z chłopakiem tylko na łóżku w pokoju u rodziców, potem na łóżku w akademiku a na końcu wynajem własnego m i ślub."
@wqeqwfsafasdfasd

A może nie rozumiesz zależności między kondycją faceta a możliwościami w łóżku? Czy ty masz 12 lat?


Rozumiem, ale jak chcesz się brać za jakiś poważny kanał, to wypadałoby mieć jakieś dowody na poparcie swoich tez, a nie brać wszystko na "bo tak mi się wydaje".

Ja z kolei słyszałam, że osoby z nadwagą są lepsze w łóżku, bo próbują nadrobić swoją sylwetkę zaangażowaniem. Ale to była jakaś ciekawostka przeczytana w