Wpis z mikrobloga

Cześć!

Myślałem czy by nie założyć „family friendly twittera/Instagrama” z krótkimi wpisami odnośnie edukacji seksualnej, skierowanego głównie do młodych osób i poruszającego tematy które są najczęściej pomijane czy jakieś bardzo dziwne problemy.

Zabieram się jak pies do jeża, ale ujrzałem
ten wpis
od @girlsjustwannahavefun więc przy okazi dopytam tutaj, co o tym myślicie?

Przez kilka lat byłem korepetytorem więc mam spore doświadczenie w przekazywaniu wiedzy w łopatologiczny sposób.

Na początek chce zrobić jakąś większą bazę tematów, mam coś takiego (kolejność losowa):

-kobiety nie wiedzą, kiedy mają dni płodne i ile czasu plemniki mogą przeżyć w ich ciele;
-okres nie jest regularny, a jak kobieta kończy/zaczyna brać tabletki, to może przesunąć się nawet o kilkanaście dni;
-szansa na ciąże w płodne dni nie wynosi 100%, a bardziej 15-25% i to zakładając, że partnerzy są zdrowi;
-nie każda ciąża zostanie doniesiona, nie każde dziecko urodzi się zdrowe na tyle, aby być samodzielne gdy dorośnie;
-dziecko nie musi być podobne do żadnego z rodziców, ale musi posiadać cechy dziadków;
-żywe plemniki znajdują się w preejakulacie, "dzięki" czemu można zajść w ciążę od „pierwszego włożenia”;
-wpływ diety, ruchu oraz środowiska na płodność;
-wiara w magiczną miłość i umniejszanie ważności naturalnego pożądania w związku – gdy zanikają nasze kluczowe cechy, najczęściej figura, to pożądanie może spaść do zera;
-różnice w zakochiwaniu się facetów oraz kobiet, rozkład „miłości” w czasie itp.;
-szanse na zarażenie się HIV przy zwykłym stosunku są bardzo małe, chyba że prócz naturalnych śluzów pojawia się krew;
-faceci mają większe libido niż kobiety (uśredniając na cały miesiąc) przez co „karę na seks” odczuwają całkowicie inaczej;
-ilość stosunków ma wpływ na „wielkość” pochwy, ale po kilku godzinach/dniach wraca do „nierozciągniętego” rozmiaru, a po ciąży wraca ok. 6 tygodni;
-bardziej niż wielkość pochwy liczy się siła mięśni kegla;
-im facet mocniej trzyma za penisa podczas samozadowalania, tym ciężej będzie mu osiągnąć orgazm podczas „zwykłego” stosunku;
-włosy (na całym ciele) u człowieka mają przede wszystkim chronić skórę przed tarciem oraz regulować temperaturę ciała – ponieważ nosimy ubrania, wszystkie włosy na ciele, poza brwiami i rzęsami, są zbędne i mają jedynie estetyczną rolę;
-łechtaczka w swojej większej części znajduje się we wnętrzu kobiety, a to co jest na wierzchu to tylko jej żołądź;
-niektórzy mężczyźni patrzą na stopy tak, jak inni na piersi i spowodowane jest to „błędem” w mózgu;
-wzrost hibernami będzie powodował wzrost mizogini, bo coraz większy % facetów będzie sfrustrowanymi prawiczkami bez żadnych szans na związek (docelowo wg. natury oraz z aktualną technologią, powinno być 60-80% prawiczków ale tylko przez jedno pokolenie – im więcej osób z topowymi cechami będzie się mnożyć, tym ładniejsze będą ich dzieci i % bezdzietnych mężczyzn-prawiczków zacznie spadać;
-na dobrym seksie bardziej powinno zależeć facetowi, bo jak on się nie postara to kobieta nie osiągnie orgazmu, w drugą stronę chłop może dojść wkładając penisa na kilka sekund między uda – a im mniej kobieta ma orgazmów, tym mniejsze jest jej przywiązanie oraz „gorszy humor”;

Jeśli macie chęci to dopiszcie coś jeszcze, szczególnie przypadki/problemy które znacie ze swojego otoczenia – im dziwniejsze/głupsze, tym lepiej.

#seks #zwiazki #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #polska
wqeqwfsafasdfasd - Cześć!

Myślałem czy by nie założyć „family friendly twittera/In...

źródło: comment_1667729072poqE1ot0gBudiAZZFklTBx.jpg

Pobierz
  • 68
  • Odpowiedz
@wqeqwfsafasdfasd

Jak masz z takimi bzdurami wyskakiwać, między innymi jak:

na dobrym seksie bardziej powinno zależeć facetowi, bo jak on się nie postara to kobieta nie osiągnie orgazmu, w drugą stronę chłop może dojść wkładając penisa na kilka sekund między uda – a im mniej kobieta ma orgazmów, tym mniejsze jest jej przywiązanie oraz „gorszy humor”;


To lepiej nic nie zakładaj.
  • Odpowiedz
-okres nie jest regularny, a jak kobieta kończy/zaczyna brać tabletki, to może przesunąć się nawet o kilkanaście dni;


@wqeqwfsafasdfasd: nie wiem jak z tą edukacją, ale jak zaczyna brać tabletki, to nie ma okresu. Ma tylko krwawienie z odstawienia. Tak się tylko czepiam ;)

A tak serio, to takich kanałów jest pierdyliard, tylko ludzie są durni i niezainteresowani. Książek (dobrych, pisanych przez seksuologów i ginekologów, a nie jakichś bzdur) też.
  • Odpowiedz
Myślałem czy by nie założyć „family friendly twittera/Instagrama” z krótkimi wpisami odnośnie edukacji seksualnej, skierowanego głównie do młodych osób i poruszającego tematy które są najczęściej pomijane czy jakieś bardzo dziwne problemy.


@wqeqwfsafasdfasd: mam wrażenie, że widziałem 1000 takich instagramów, ale spróbować zawsze można

Ale jak widzę rzeczy
  • Odpowiedz
@wqeqwfsafasdfasd: już nie mogłam edytować, ale może lepiej załóż tag na wykopie. Tutaj znaczna część używa instagramu tylko do prób podrywu, a nie czegoś pożytecznego, a wpisy może przeczytają. Na instagramie naprawdę jest sporo merytorycznych kanałów w temacie. Tylko jak szukają tylko roznegliżowanych pań, to i tak tego nie znajdą nawet jak zrobisz kolejny.
  • Odpowiedz
Siłą nikogo nie nauczysz, gdyby chcieli, to dawno by się doedukowali.


@kasiknocheinmal: poza tym jeszcze inną ważną kwestią pozostaje fakt, że nawet wyedukowani ludzie potrafią się zapomnieć i często to nie jest kwestia alkoholu, a jakiejś presji ze strony drugiej osoby, więc całe to uświadamianie musi być dość kompleksowe.
  • Odpowiedz
@HansLanda88:

Ogólnie wyedukowany a znający rzeczywistość to dwie różne osoby...

Ja chciałbym zrobić coś bardziej ludzkiego, coś co zakłada że np. w pewnym wieku ludzie zaczynają chodzić na orgie pełen narkotyków, a nie "do 20r.ż. z chłopakiem tylko na łóżku w pokoju u rodziców, potem na łóżku w akademiku a na końcu wynajem własnego m i ślub."
  • Odpowiedz
@wqeqwfsafasdfasd

A może nie rozumiesz zależności między kondycją faceta a możliwościami w łóżku? Czy ty masz 12 lat?


Rozumiem, ale jak chcesz się brać za jakiś poważny kanał, to wypadałoby mieć jakieś dowody na poparcie swoich tez, a nie brać wszystko na "bo tak mi się wydaje".

Ja z kolei słyszałam, że osoby z nadwagą są lepsze w łóżku, bo próbują nadrobić swoją sylwetkę zaangażowaniem. Ale to była jakaś ciekawostka przeczytana
  • Odpowiedz