Wpis z mikrobloga

Aha, tym razem wg wodza Jarka niskiej dzietności w Polsce winne sąąą < kręci kołem fortuny > kobiety do 25 roku życia bo chleją tyle co mężczyźni xD I jakieś anegdotki w stylu rozmlaskanego wujka na weselu że facet staje się alkoholikiem średnio po 20 latach nadużywania alko a kobieta po 2 latach xD Źródło: zaufajcie mi mordy.
Cała wypowiedź np tutaj.

Te tępe bzdury niestety wpisują się idealnie w tendencję pisowsko-katolską do traktowania kobiet jak bydła rozpłodowego. Idealna kobieta prawactwa (Kaczor lubi mówić per "dziewczęta") nie musi znać swojej wartości i praw, nie musi za bardzo cieszyć się życiem; ma być grzeczną, pokorną dziewicą z rączkami złożonymi do modlitwy. Nie może pić, być rozwiązła, truć swojego łona. 70-letnie dziady w typie Kaczora i biskupów uwielbiają gadać co młodym kobietom wolno a czego nie powinny, jakby trochę im było tęskno do czasów gdy można było kontrolować, lać i robić co się chce ze swoją babą i w sumie ta emancypacja to po co, dlaczego.
To że nie można w PL przerwać powikłanej ciąży, że stabilność państwa się chwieje, że nie ma poczucia bezpieczeństwa i pewnego jutra dzięki ich polityce - jest nieistotne w spadającej dzietności. To młode bezbożnice "dają sobie w szyję" :D piękny kraj, piękni ludzie, piękna władza.
#bekazpisu #bekazprawakow #kaczynski
  • 152
@koteria: Jarek ma trochę racji dużo jest teraz kobiet co balują do 30 marnując swoje najlepsze lata potem mają gówno pracę bez perspektyw i po 30 zamiast dzieci mają kota albo co gorsze dwa.
Przykładowo moja kuzynka pali i pije więcej niż niejeden facet, każdego przepije na domówce czy weselu i co ? gówno nie znalazła do 30 żadnego faceta bo jak każdy widzi z kim ma do czynienia to #!$%@?
@dombol: nie mają. A finansowanie in vitro to zaprzeczenie tego o czym co druga dziewczyna w tym wątku się przechwala - czyli odpowiedzialności. Jeśli kogoś nie stać na in vitro to nie stać go na dziecko.

Czechy są zupełnie innym kraju, nie tyle przesuniętym w fazie w zakresie zmian społecznych względem Polski, co odmiennym kulturowo. Zastosowanie tych samych schematów co w Czechach skończy się dla nas tym samym jak skończyła się
W ogóle pomija się najważniejszy argument niskiej dzietności. Obecne warunki w tym kraju nie pozwalają na godne założenie rodziny. A będzie tylko gorzej. Niedługo to w ogóle dzieci nie będą się rodzić, więc cały ten system niedługo pierdyknie srogo


@Cecill: Znowu te bzdury, boże wykopki kiedy wy sie nauczycie nie powtarzac tych bzdur na poziomie memlania kaczynskiego?
Powiedz mi jakie to cudowne warunki do posiadania dzieci ma Irak (3.54) Somalia (5.88)
@koteria ta władza nienawidzi kobiet. Nie wiem jak jakakolwiek zdrowo myśląca kobieta może uważać pis i Kaczora za partię szanującą kobiety i na nich głosować. Coraz śmielej idą w eter takie komentarze, że kobieta bez dziecka jest bezwartościowa, że po co nam nauka i praca przecież powinnyśmy rodzic i dziękować PIS za 500 plus. Brak bombli to tylko nasza wina, nie rządu, nie ich polityki. Nie, wredne pijaczki się zmówiły żeby nie
państwo powinno zapewnić młodym którzy chcą mieć dzieci godne i bezpieczne warunki do tego


@koteria: tak bylo, dlatego Szwecja czy Norwegia maja wspaniala dzietnosc, a Irak czy Egipt fatalne. A NIE CZEKAJ XD
@koteria: Brak dzietności jest bo nie ma warunków ani godnych zarobków, Polki które wyjechały na zachód np. do Anglii mają dzietność 2,13, ludzie z małych i średnich miast wyjeżdżają zagranicę zarabiać bo w Polsce nawet jakby chcieli się wynieść do dużego miasta to koszty wynajmu, dojazdu i wyżywienia nawet skromnego przekracza dziś nawet medianę zarobków a gdzie życie? NFZ nie działa i trzeba prywatnie, żłobki prywatnie, edukacja #!$%@? i to było