Wpis z mikrobloga

Jest ktoś w stanie mi pomóc rozplanować jak najlepiej ustawić meble w tym pomieszczeniu ?
Muszę zaaranżować pokój w którym będę mógł spać i postawić biurko z komputerem. W następną sobotę jadę do ikei i muszę wybrać meble. Mam w planie kupić łóżko, szafę oraz biurko ale bez żadnego projektu czy odniesienia myśle że nie ma sensu chodzić i wybierać co popadnie tylko po konkretne rzeczy o konkretnych wymiarach
Kompletnie nie mam na to pomysłu a oglądając przykładowe aranżację mam pustkę i nic nie przychodzi mi do głowy.
Ewentualnie nakierować gdzie mógłbym szukać pomocy, jakieś strony internetowe bo projektu to nikt za darmo jednak nie zrobi :c
Jak jest ktoś kumaty tutaj w tych sprawach i jest w stanie mi pomóc to byłbym bardzo wdzięczny

#remontujzwykopem #mieszkanie #aranzacjawnetrz #pytanie
lubaxd - Jest ktoś w stanie mi pomóc rozplanować jak najlepiej ustawić meble w tym po...

źródło: comment_1667652954usoZTt8kCemYNOvq22gxXa.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@trx87: Podejrzewam, że kaloryfer jest pod oknem. Postawienie łózka przy kaloryferze może zakłócić cyrkulację powietrza.
Poza tym spanie tuż przy kaloryferze chyba powodowało u mnie bóle głowy z rana, bo jak w końcu przemeblowałem pokój to wszystko ustało.
  • Odpowiedz
@trx87: To okno ma parapet na wysokości 76 cm, fakt nie dopisałem tego i pod oknem znajduje się kaloryfer ma 130 cm długosci od ściany i wystaje 12 cm.
Pierwszy wariant mi się podoba ze względu na łóżko pod oknem.
W 3 wariancie mógłbym dodać biurko narożne z dłuższym bokiem do ściany wschodniej ?
@Chrystus: Tak pod oknem jest kaloryfer wystaje 12 cm ze ściany.
  • Odpowiedz