Wpis z mikrobloga

pamiętajcie żeby nigdy nie okazywać słabości przy kobiecie. Nie ważne czy to wasza matka, dziewczyna, siostra
będą udawać że wszystko jest ok, ale ich szacunek do was spadnie do 0.
Natura

#tinder #rozowepaski #niebieskiepaski #zwiazki #seks #randkujzwykopem #podrywajzwykopem #badoo #blackpill
N.....u - pamiętajcie żeby nigdy nie okazywać słabości przy kobiecie. Nie ważne czy t...

źródło: comment_1667646785YXTmqKftyDQW7rX20Fj8zy.jpg

Pobierz
  • 35
pamiętajcie żeby nigdy nie okazywać słabości przy kobiecie. Nie ważne czy to wasza matka, dziewczyna, siostra


@NadmiarNiedoboru: przecież to jest akurat coś co jest niezależne od płci, ogromna część relacji istnieje tak długo jak długo wiąże się ona jedynie z profitami, gdy pojawia się konieczność wykazania jakiegoś zaangażowania lub tym bardziej poświęcenia ludzie bardzo często zawodzą

zrzucanie tego na jedną płeć jest absurdalne
kobiety są z tobą jak wygrywasz, jak powinie ci się noga to nagle miłość pryska


@NadmiarNiedoboru: w takim scenariuszu po prostu nigdy to nie była miłość i tyle

osobiście znam sporo przypadków gdzie kobiety stale wspierają swoich partnerów nawet w trudnych sytuacjach, a już ta uwaga w kontekście kobiet z własnej rodziny jest dla mnie nawet z własnego doświadczenia nieprawdziwa, bo przykładowo moja siostra jest dla mnie jednocześnie przyjaciółką i nigdy
@NadmiarNiedoboru: nie boje się po prostu nie mówię im o moich problemach bo znam naturę k*biet


Ty powinieneś już być milionerem skoro znasz naturę kobiet. Chyba jesteś jedynym ewenementem na świecie który to rozumie. Tobie się wydaje, że znasz i przyjmujesz to za pewnik.

A na poważnie to naprawdę ktoś cię musiał w życiu skrzywdzić, że takie farmazony wypisujesz co chwilę.