Wpis z mikrobloga

@NadmiarNiedoboru: Kiedyś okazywanie słabości mogło oznaczać śmierć, więc kobiety nadal działają instynktownie i porzucają takich facetów przy okazji wyciągając od nich najwięcej jak się da w ramach rekompensaty, że były oszukiawne ( ͡° ͜ʖ ͡°).
  • Odpowiedz
pamiętajcie żeby nigdy nie okazywać słabości przy kobiecie. Nie ważne czy to wasza matka, dziewczyna, siostra


@NadmiarNiedoboru: przecież to jest akurat coś co jest niezależne od płci, ogromna część relacji istnieje tak długo jak długo wiąże się ona jedynie z profitami, gdy pojawia się konieczność wykazania jakiegoś zaangażowania lub tym bardziej poświęcenia ludzie bardzo często zawodzą

zrzucanie tego na jedną płeć jest absurdalne
  • Odpowiedz
zrzucanie tego na jedną płeć jest absurdalne


@witajswiecie: nie, nie jest
kobiety są z tobą jak wygrywasz, jak powinie ci się noga to nagle miłość pryska
za to z drugiej strony opieka i protekcja jest wręcz wymagana
  • Odpowiedz
kobiety są z tobą jak wygrywasz, jak powinie ci się noga to nagle miłość pryska


@NadmiarNiedoboru: w takim scenariuszu po prostu nigdy to nie była miłość i tyle

osobiście znam sporo przypadków gdzie kobiety stale wspierają swoich partnerów nawet w trudnych sytuacjach, a już ta uwaga w kontekście kobiet z własnej rodziny jest dla mnie nawet z własnego doświadczenia nieprawdziwa, bo przykładowo moja siostra jest dla mnie jednocześnie przyjaciółką i nigdy nie zdarzyło się by mnie zawiodła, mimo że pole do tego było nieraz
  • Odpowiedz
@NadmiarNiedoboru: nie boje się po prostu nie mówię im o moich problemach bo znam naturę k*biet


Ty powinieneś już być milionerem skoro znasz naturę kobiet. Chyba jesteś jedynym ewenementem na świecie który to rozumie. Tobie się wydaje, że znasz i przyjmujesz to za pewnik.

A na poważnie to naprawdę ktoś cię musiał w życiu skrzywdzić, że takie farmazony wypisujesz co chwilę.
  • Odpowiedz
A na poważnie to naprawdę ktoś cię musiał w życiu skrzywdzić, że takie farmazony wypisujesz co chwilę.


@sberatel: kobiety, wszystko co złe w życiu spotkało mnie od kobiet
zaczynając od babki, matki kończąc na losowych kobietach które czasami mnie obrażają
moja nienawiść jest jak najbardziej uzasadniona
  • Odpowiedz
XD co za wysrywy bluepilli wierzących w miłość. Nie ma czegoś takiego jak miłość są tylko hormony wyrzuty dopaminy serotoniny instynkt zwierzęcia i tyle. Ta wasza miłość to zwykła biologia i biochemia


@typowyWykopekMizogin: technicznie rzecz biorąc wszystko jest biologią i biochemią, a nie jakąś wydumaną metafizyką, więc co to w ogóle za argument
  • Odpowiedz
@NadmiarNiedoboru: been there, done that, 3/3 związki o stażu 3-5 lat prysły jak bańka mydlana po cięższych momentach w życiu, w których to ja potrzebowałem oparcia ( ͡° ʖ̯ ͡°) za każdym razem okazywało się, że jednak do siebie nie pasujemy i szukamy czegoś innego XD #!$%@? was kobietki, nie warto się angażować
  • Odpowiedz