Wpis z mikrobloga

@Nanuno: ja nie muszę wiedzieć jak praca w policji wygląda dokładnie mi wystarczy znać policjantów(a i nawet znam prawników broniących policjantów), widzieć statystyki zaufania, wpadka za wpadką no i włażenie w dupę władzy(pozdrawiamy pana rzecznika). I tyle, patologia patusy przemieszane z normalnymi ludźmi. braki kadrowe itd.
@PanNieznanypl Tak się składa, że też mam sporo osób w mundurówce w tym w Policji, więc pisanie, że na pewno zacznie w OPP jest bez sensu, bo równie dobrze może trafić na jakiś komis lub komendę. Też w OPP oprócz patrolu pieszego masz różne wyjazdy w tym na granice czy inne zabezpieczenia, więc spłycanie tego do legitymowania żuli i walki z kibolami jest trochę stwierdzeniem nad wyraz.
@PanNieznanypl Braki są wszędzie, nie tylko w OPP. Oczywiście istnieje szansa, że trafi do OPP, choć jako dziewczyna spodziewałbym się przydziału bardziej na komis lub komendę. Zazwyczaj rzucają w obrębie województwa i wbrew pozorom #!$%@? wcale nie jest niczym złym. Mniej roboty, a kasa ta sama.
@Nanuno: ale ja nie jestem ekspertem i nie muszę być. Tylko co to za formacja której członków muszę ścigać po sądach bo nie stać ich nawet na mieszkanie a po zgłoszeniu przełożonym podcierają sobie zgłoszeniem dupę? Widać policja ma takie podejście -> pokazują że źle -> najechać na nich że to żadni eksperci, zignorować. Tego wam właśnie brak czyli po prostu instynktu samo zachowawczego. Tragiczne statystyki zaufania? A tam "eksperci się
@CukrowyWykop Ale po co Ty mi odpisujesz jakieś kocopoły, które przeczytałeś w internecie? Nie masz pojęcia jak działa ta formacja, nigdy tam nie pracowałeś ani nie masz żadnych wiarygodnych osób pracujących w tej formacji. Jedyne informacje jakie wypisujesz są papką medialna, która w większości jest mocno przekoloryzowana. Nasza rozmowa nie ma sensu. Ja się nie wypowiadam na tematy o których nie mam pojęcia
które przeczytałeś w internecie?


@Nanuno: na twoje nieszczęście jako że mam trochę pieniędzy to obracam się w trochę lepszym środowisku i znam temat spraw przeciwko policjantom i to z tych głośnych. tak jest jak znasz odpowiednich prawników.

Nie masz pojęcia jak działa ta formacja, nigdy tam nie pracowałeś ani nie masz żadnych wiarygodnych osób pracujących w tej formacji


Widzę że masz bardzo poważne problem ze zrozumieniem jak ocenia się organizację. Nie
@CukrowyWykop Nie jestem Policjantem, więc już na samym wstępie sobie coś ubzdurałeś i brniesz dalej w swoje wysrywy. Nie zamierzam się odnosić do pierdów, które wypisujesz, bo szkoda strzępić ryja. Żyj sobie dalej w swojej wyimaginowanej bańce myśląc, że znasz się na rzeczy. To, że masz pieniądze (o ile to prawda) nie znaczy, że masz jakąkolwiek wiedzę i pojęcie w tematyce policyjnej, a z tego co widzę to nie masz za grosz
Nie zamierzam się odnosić do pierdów, które wypisujesz, bo szkoda strzępić ryja


@Nanuno: to weź powiedz że nie masz pojęcia o tych sprawach a nie sprzedajesz mi tu swoje pierdu pierdu. Ja kisnę z tego jak część policjantów się zachowuje bo dokłądnie wiem co było i jak i to nie z mediów. No ale losowy typek z wypku se coś może .

To, że masz pieniądze (o ile to prawda) nie
CukrowyWykop - > Nie zamierzam się odnosić do pierdów, które wypisujesz, bo szkoda st...

źródło: comment_166769097416Yrk3OMm8PgrTJLyxFvZm.jpg

Pobierz
@CukrowyWykop Polecam Ci przejść się na korepetycje z języka polskiego, bo walisz błąd za błędem przy okazji udając oświeconego. Widzę dalej budujesz swoją narrację na jakichś wymysłach. Nic na to nie poradzę. Polacy są mocno roszczeniowi i wydaje im się, że się na wszystkim znają, dlatego nigdy nie będą popierali Policji, która egzekwuje od nich przestrzeganie przepisów prawa. Bunt w naszym narodzie jest przekazywany z pokolenia na pokolenie, wynika to z naszej
Polecam Ci przejść się na korepetycje z języka polskiego

Piszę byle jak bo nie przywiązuję do twoich wypocin wielkiej wagi więc nawet się nie staram.

dlatego nigdy nie będą popierali Policji, która egzekwuje od nich przestrzeganie przepisów prawa.


@Nanuno: mieliśmy podczas pandemii przykład(że policja egzekwuje coś co jest nie zgodne z prawem). Z reszta nic nowego policjanci często nie znają prawa(własnie jednego uczę prawa na jego własnym przykładzie) bo to nie
@CukrowyWykop Powiem Ci tak, mam bardzo dużą wiedzę na temat pracy w Policji mimo iż sam tam nie pracuje, dlatego wiem jak bardzo się mylisz. Nie masz świadomości jakie bzdury wypisujesz, bo nie masz rzetelnego źródła informacji. Gdybyśmy spotkali się przy piwie to pewnie łatwiej by mi było wyperswadować Ci pewne rzeczy i wyprowadzić Cię z błędu, w którym tkwisz. Mimo wszystko życzę miłej soboty. Nie będę dalej wchodził z Tobą w