Wpis z mikrobloga

@Moromoro1313: mi prawie jelito usunęlo, chciałem sobie trochę "doładować" w dupę by puścić mega bąką a poczułem się jak dmuchawiec. Tak bolało, piekło, myślałem że zdechnę xD I bąka nie było tylko wyleciało odrazu xD
Jakby ktoś próbował to 6 bar to za dużo!!! Można spróbowac na 0,1 atm albo innym małym ciśneniu xD Pierdzielę Ja już dupy sobie nie pompuję xD
wsadziłem sobie kompresor do dupy i nadmuchałem

mi prawie jelito usunęlo, chciałem sobie trochę "doładować" w dupę by puścić mega bąką a poczułem się jak dmuchawiec. Tak bolało, piekło, myślałem że zdechnę xD I bąka nie było tylko wyleciało odrazu xD

Jakby ktoś próbował to 6 bar to za dużo!!! Można spróbowac na 0,1 atm albo innym małym ciśneniu xD Pierdzielę Ja już dupy sobie nie pompuję xD


@niebadzogrem: ...
Pobierz xfin - > wsadziłem sobie kompresor do dupy i nadmuchałem
 mi prawie jelito usunęlo, c...
źródło: comment_1667656212BySv6nNhc83vT6jT1NcwVl.jpg
@Moromoro1313: mi prawie jelito usunęlo, chciałem sobie trochę "doładować" w dupę by puścić mega bąką a poczułem się jak dmuchawiec. Tak bolało, piekło, myślałem że zdechnę xD I bąka nie było tylko wyleciało odrazu xD

Jakby ktoś próbował to 6 bar to za dużo!!! Można spróbowac na 0,1 atm albo innym małym ciśneniu xD Pierdzielę Ja już dupy sobie nie pompuję xD

@niebadzogrem: Masz szczęście, że się na bólu skończyło.
Hehe, kumpel dotknął taka aluminiową ladę w kiosku ruchu ( gimby nie znajo ;) ludzie radomskie kupowali i sztandar młodych a ten czekał aż matka z garnkiem ciepłej wody przyleci xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Usunelem_Konto: dziecko mi polizalo szufladę zamrażalnika gdy stałem przy zlewie, ja zamiast pomóc to zacząłem srogo się śmiać :D ale plastik ma mała pojemność cieplną i się język sam odkleił ( ͡° ͜ʖ ͡°) No ale dziecko już czuje eezpekt do zimnych rzeczy.