Wpis z mikrobloga

Pytacie mnie często na priv, jakie #perfumy polecam na zimę - spieszę więc z odpowiedzią


Moje top10 zimniaczków, zapraszam do postowania swoich:

1. JPG le male le parfum
2. Paco rabanne 1m prive
3. Lattafa khamrah
4. Franck boclet tobacco
5. Zara unexpected fresh spicy
6. Guerlain ideal edp
7. TF ombre leather
8. Mugler pure havane
9. HdP Hemingway 1899
10. Burberry london men

Tuż za nimi:
Boucheron ambre alexandrie
Bottega veneta ph parfum
Carolina herrera men prive
Al haramain tobacco
uwielbiamnalesniki - Pytacie mnie często na priv, jakie #perfumy polecam na zimę - sp...

źródło: comment_1667631913TcYnRagnjjUUu3cfttnoXp.jpg

Pobierz
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@uwielbiamnalesniki:

1. Parfums De Marly Herod (najlepszy zapach sprawdzający się np gdy siedzisz z drugą połówką przy kominku, chociaż jest tak subtelny, że można go użyć w wielu różnych miejscach, gdy chcesz uwodzić ( ͡° ͜ʖ ͡°) )
2. Giorgio Armani Eau De Nuit Oud (ciężkie nuty, ale ubrane w bardzo przystępnej kompozycji, bardzo eleganckie, do koszuli i garniaka idealne)
3. Al Haramain Amber Oud Tobacco Edition (taki Tobacco Vanille, ale lepiej pachnący niż obecne wypusty; kojarzy się ze świętami i na inne okazje nie ubieram)
4. Versace Eros EdT (najlepsze perfumy na kluby/większe imprezy na wiosnę/jesień/zimę,
  • Odpowiedz
@si-senior: Muszę tego heroda spróbować, hemingway dałem zamiast spicebomba extreme - aczkolwiek mam butelkę z 2018 i trzyma dobrze.

Ten ck shock kiedyś sprawdzałem i mega mi nie podszedł, pachniał jakos medycznie - tak samo pachniała mi zara z mojej listy, ale po zrobieniu globala zary zmieniłem zdanie i są to zajebiste perfumy które pachną jak whisky z cynamonem. Nie są tak #!$%@? słodkie jak pozostałe ulepy na liscie -
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@uwielbiamnalesniki:
Tak na szybko:
Xerjoff Naxos - słodki tytoń
Burberry London - wiśniowy tytoń
Dior Homme Intense - maślany irys
Tom Ford Ombre Leather -
  • Odpowiedz