Wpis z mikrobloga

@Warcomx: ale właścicie to o co ci chodzi? No fakt kupiłeś najdroższe produkty za daną cenę. I do tego podbiłeś cenę chemią, którą kupujesz raz na jakiś czas. Ja ci moge zrobić paragon za 500 zł za 10 produktów, ale co z tego jak następny taki kupię za 2-3 miechy jak nie lepiej xD
  • Odpowiedz
@Warcomx: mam kolegę który jest strażnikiem miejskim. Rzucił lepiej płatną pracę dla tego - po prostu dbanie o miasto jest jakby jego pasją i naprawdę czuje się z tym dobrze. Ale oni zarabiają naprawdę grosze. Ostatnio pierwszy raz mi się żalił w rozmowie ze już powoli nie nie jest w stanie utrzymać się z miesiąca na miesiąc i że z żoną na chwilę obecną odpuszczają dzieci a on pewnie będzie musiał
  • Odpowiedz
@Warcomx wiadomix, że każdy ma prefencje co do określonych produktów, ale biorąc pod uwagę np. chemię która kupowałeś to po prostu albo naginasz treść postu pod określoną tezę albo jesteś niezaradny, bo spokojnie podobnie jakość produkty możnaby było kupić taniej.
  • Odpowiedz
@Warcomx: Ale sie zesraliscie, jakie srodki czystosci, 3 opakowania mydla? Przezywacie jakby tam byl karton cilitbangów i morze kapsulek do prania. Problemem jest to ze niejeden polak godzine musi na to mydlo pracowac xd a nie w przykladowym koszyku OPa
  • Odpowiedz
Ja nie wiem jak ludzie żyjący za 3500 netto mają w tym kraju wytrwać, ale szanuje za walkę.

@Warcomx:
Moja żona znalazła sobie chłopa zanim ceny #!$%@?ło w kosmos. ( ͡º ͜ʖ͡º)

A tak serio to mimo kosmetycznych podwyżek właśnie w okolice takich zarobków sama miałaby naprawdę wesoło z ratą za grzędę w kurniku, która wzrosła z 1000 do 2000 zł i czynszem z rachunkami na
  • Odpowiedz