Wpis z mikrobloga

Przesiadał się może ktoś ostatnio z iOS na android? Myśle nad zakupem najnowszego samsunga, tej mniejszej wersji, ale ciagle mam wątpliwości, z racji tego ze od 4 lat korzystam tylko z iPhone. Ciężko wam było się przestawić? Czy jest coś, czego wam brakuje? Jak ocenilibyście po czasie swoją decyzje?
#ios #iphone #android #telefony #smartfon
  • 6
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Zlpnc: polecam obejrzeć kilka filmów na YouTube o właśnie takiej tematyce jak piszesz, wtedy będziesz mógł zobrazować sobie co i jak jest tu a tu inaczej. Osobiście używam często i tego i tego, iOS jest stabilny, niezawodny, ale zdecydowanie mniej intuicyjny, osobiście twierdzę że mniej "przyjemny" w niektórych sytuacjach. Android zdecydowanie ciągle ma jakieś problemy w niektórych sferach, pomimo że używam Pixel z androidem od samego Google to dalej dostarczanie powiadomień
@Zlpnc: @BooB: myślę że zmiana na coś nowego sprawia że ci się bardziej podoba.

W moim przypadku jest na odwrót. od lat miałem sprzęt na androidzie i w tym roku przesiadłem się na IOS. I jak narazie jestem zadowolony i w najmniejszym stopniu nie żałuję przesiadki. Ios działa bardzo stabilnie i nie mogę powiedzieć że jest nudny bo cały czas znajduje coś nowego. Androida znałem na wylot i dla mnie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@syjan1212: W pełni się zgadzam :) Jednakże trzeba mieć też na uwadze że android androidowi nierówny. Nie wiem z jakimi urządzeniami miałeś przyjemność użytkowania, ja testowałem tego w cholerę i wniosek jest tylko jeden - im bliżej do czystego androida tym lepiej, dlatego Pixel, Motorola, może Sony i Asus to jest wyznacznik pewnej jakości w tej kwestii, bo Samsung pomimo iż często chwalony za swój One UI mi osobiście jakoś nie
@BooB: Wszystko o czym piszesz to prawa i trudno się nie zgodzić.
Podsumowując jak dany system ci się znudził i chcesz poczuć powiew świeżości to zmieniaj i będziesz zadowolony

A wracając do tematu to miałem różne androidy, robiłem rooty wygrywałem custom romy no można było się pobawić kosztem stabilności. Ostatniego miałem xiaomi 11 który sprawił że zdecydowałem się na iPhona bo miałem dość problemów. Ale nie wykluczam powrotu w przyszłości. Jeśli