Wpis z mikrobloga

@zioom: ja pracowałem w InPost i ładowałem te paczki do paczkomatow. Pączek może być nawet setka a masz do obsługi 8 paczkomatow z czego mnożymy to razy 3 bo dostawa rano, odbiory i dostawa na południa - pomimo tego za pakujesz jak koleś na zdjęciu praca trwać może nawet 12h!!!

A ty się czepiasz ze parkuję blisko paczkomatu bo parking jest po drugiej stronie. Gościu jakby tak robili kurierzy to dnia
@wh0ami: > jak chcesz mieć dostawę w 1 dzień to co się dziwisz xD myślisz że kurier będzie #!$%@?ć ze wszystkimi paczkami z parkingu? Imo nic złego nie zrobił, taka praca, że nie da się inaczej rozwieść tyłu paczek ile musi stając w miejscach do tego wyznaczonych

@wh0ami: tak bo nie wymyślono wcale wózków transportowych aby mógł stanąć tym busem jak najbliżej i resztę trasy paczki podwieźć wózkiem, w wielu
jak chcesz mieć dostawę w 1 dzień to co się dziwisz xD


no, napewno by dostawa trwała tydzień jakby się zatrzymał cztery mety obok na drodze.

myślisz że kurier będzie #!$%@?ć ze wszystkimi paczkami z parkingu?


tak właśnie myślę, są konkretne przepisy i mandat za coś takiego w wysokości 1500zł.

Imo nic złego nie zrobił,


Zniszczył infrastrukturę i stworzył zagrożenie w ruchu.

taka praca, że nie da się inaczej rozwieść tyłu paczek
kurier stanął przy parkomacie by #!$%@?ć tam z paręnaście paczek a wykopek się zesrał bo mu chodnik z PRL-u krzywio xD


@WUJICO: nigdy nie zrozumiem jak można usprawiedliwiać jazdę autem po chodniku między ludźmi. Potem zdziwienie że wszystkie płyty chodnikowe #!$%@?

Dajcie tym ludziom pracować.


@Retropx: Niech sobie znajdą pracę która nie wymaga łamania prawa. Ja też mogę sobie jechać do biura przez miasto 100kmh bo "do PRACY się spieszę"
@zioom: Jak kiedyś dorabiałem w budowlance to robiłem park miejski i nam dziadek tak drogę zagrodził. U shall not pass i te sprawy, no i się pluł, że świeżo co wybudowali, a my już niszczymy jeżdżąc po chodniku xD.

Spoko postawa, że ktoś owoce naszej pracy szanuje, no ale śmieszna sytuacja.
@zioom

Zapraszam do pracy. Polatasz z takim wózkiem, to zmienisz zdanie


Gościu jakby tak robili kurierzy to dnia by nie starczyło, jak się nie znasz to nie gadaj i pomyśl czasami.

I to jest właśnie to, o co mi chodzi. Będziemy mieli #!$%@? chodniki i trawniki bo kurierom jest tak wygodniej.

Nie przeszkadza mi to. Nasze pieniądze są przeznaczane na większe głupoty zdechły chodnik poza tym, takim płytom chodnikowym auto o wadze
jak chcesz mieć dostawę w 1 dzień to co się dziwisz xD myślisz że kurier będzie #!$%@?ć ze wszystkimi paczkami z parkingu?


@wh0ami: u mnie tak robi. Parkuje sobie obok i wyklada paczki na taki duzy wozek.