Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jak rozstaliscie się ze swoim drugimi polowkami? W zgodzie czy awanaturze czy jak? Mnie kobieta po 9 latach po prostu zablokowała na messengerze bo kogoś innego poznała. Pojechałem do niej chciałem to wyjaśnić i zobaczyć czy uda się coś naprawić to powiedziała, że nie ma czego wyjaśniać to koniec. I spytałem się czy ktoś pojawił się w życiu to zrzekała się, że nie. A po czasie dowiedziałem się, że pisała komentarze i serduszka typowi na instagramie. Nie zdradzilem jej, nie skrzywdziłam, zawsze się starałem no ale nie byłem też ideałem. I pytanie do was moje. Jak można tak kogoś potraktować po 9 latach? Potraktowała mnie jak gówno jak śmiecia. Jak tak można? Czy ze mną jest coś nie tak czy czy z nią? Bo już zgłupiałem. #zwiazki #logikarozowychpaskow

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #636432eec8f06a7cac34297b
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 17
@AnonimoweMirkoWyznania: To tobie się wydaje że byliście w związku 9 lat bo tyle czasu na kalendarzu upłynęło a ona decyzję o rozstaniu mogła podjąć kilka dni temu, kilka tygodni temu lub nawet 1 rok lub może 2 lata temu tylko wtedy nie miała odwagi by to zrobić ( ͡º ͜ʖ͡º). Tak działają kobiety. Jak ona pozna kogoś kogo uzna za bardziej wartościowego jak Ty, to już
@AnonimoweMirkoWyznania z doświadczenia zauważyłem, że baby takie są. Jak znajdzie się lepszy to elo. Była też mnie tak potraktowała 3 tygodnie po zerwaniu dała się zapłodnić Niemcowi. Dochodzę do wniosków, że kobiety nie posiadają empatii na tyle rozbudowanej, żeby przeżywać rozstanie jeżeli one odchodzą. Potrafią wymienić faceta jak stary telefon. Do szuflady i za 5 lat sobie przypomni jak otworzy szufladę i pomyśli "ale to było gówno".
tobie się wydaje że byliście w związku 9 lat bo tyle czasu na kalendarzu upłynęło a ona decyzję o rozstaniu mogła podjąć kilka dni temu, kilka tygodni temu lub nawet 1 rok lub może 2 lata temu tylko wtedy nie miała odwagi by to zrobić ( ͡º ͜ʖ͡º). Tak działają kobiety.


@Quentof:

A faceci to nie? Co chwila są posty o tym "postanowiłem dawno z nią
Do szuflady i za 5 lat sobie przypomni jak otworzy szufladę i pomyśli "ale to było gówno".


@TakiGupiZeSzok: albo i nie, nie każdy źle wspomina stare telefony ja miło wspominam xiaomi 3s pro :)
@AnonimoweMirkoWyznania: 3m się, #!$%@? ale tak jak mówili przedmówcy odeszła dawno tylko cię nie powiadomiła