Wpis z mikrobloga

Bezczelny, arogancki, nawet trochę chamski, pewny siebie. Jednakże jak na kimś Ci zależy jesteś kochany i opiekuńczy, nawet trochę uległy.

To nie jest sen wariata, to są REALNE pragnienia 26 letniej kobiety z jaką rozmawiałem jakieś 40 minut temu bez spiny i kłamstw bo na stopie koleżeńskiej przy obecności alkoholu w kameralnym towarzystwie. Ja nawet nie wiem jak jej zasugerować, że tacy mężczyźni po prostu nie istnieją, to jest mit z filmów, seriali, gier i książek. Swoimi błędnymi przekonaniami stawia się na prostej drodze do władowania się w relację z toksycznym gościem jaki porani ją psychicznie przez co później będzie mieć problemy z zaufaniem i będzie zachowywała się jak wariatka dla mężczyzny z którym mogła by być szczęśliwa.


#randki #przemyslenia #logikarozowychpaskow #radosnapiwnica #logikaniebieskichpaskow #mgtow #randkujzwykopem
N.....n - Bezczelny, arogancki, nawet trochę chamski, pewny siebie. Jednakże jak na k...

źródło: comment_1667504467BlLZilM44veM4TpUXrdhfj.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
@Nostrian: no nie wiem. dokladnie to moja rozowa mi powiedziala ze spodobalo sie jej we mnie - "arogancki, nawet trochę chamski, pewny siebie"
mowila juz wtedy a teraz jak wspominalismy dzien poznania (24 lata temu) to wlasnie przypomniala ze oprocz wygladu ktory sie jej spodobal to moja pewnosc siebie ja prawie szokowala, ze nigdy nie spotkala czlowieka tak pewnego wlasnej wartosci a dodatkowo ja mialem (i nadal mam) wade wymowy
  • Odpowiedz
@kanclerz_krolestwa_paprotnikow: Kobiety nie wybierają umięśnionych facetów dla większego poczucia bezpieczeństwa, tylko dlatego że im się bardziej podobają. Oczywiście kwestie bezpieczeństwa istnieją i ewolucyjnie wymusiły na kobietach takie gusta.

Co nie zmienia faktów, że żyjemy w raczej bezpiecznym społeczeństwie, gdzie nie trzeba walczyć o przetrwanie jak kiedyś, przez co kierowanie się kwestiami bezpieczeństwa przy doborze mięśniaka nie ma za bardzo sensu.

No i jeśli chodzi o agresję, agresywny facet może sam
  • Odpowiedz
@Nostrian: Nostri, ale to trzeba zrozumieć, że ów mężczyzna nie ma taki BYĆ, on ma takie role ODGRYWAĆ. Nikogo nie obchodzi jaki on w swojej esencji jest, on ma umieć założyć maskę chama na zewnątrz, a dla rodzinki maskę kochającego misia. To, że w swojej esencji taki chłop byłby np. psychopatą, to absolutnie nie stanowi problemu, tylko niech morduje poza domem i myje ręce z krwi przed powrotem.
  • Odpowiedz