Wpis z mikrobloga

@skitarii: weź zluzuj ziomek bo się odpaliłeś jak włoch na widok hawajskiej xD

@choochoomotherfucker: aż mi ten Movember przypomniał jedną różową co tu kiedyś regularnie dawała wpisy do facetów żeby się badali, rak prostaty, te sprawy, generalnie taka pro-man, ale raz ośmieliła się skrytykować coś męskiego i wylało się na nią wiadro gówn xD Wykopki takie są, tacy są oni.
Mogli po prostu podać liczbę zabitych dziennikarek, zamiast biadolić, że 11% kobiet wśród zabitych to za dużo.


@skitarii: No mogli, mogli to wszystko ująć inaczej, żeby nie wyszło tak niefortunnie, to już chyba zostało ustalone w tym wątku.

Pewnie z tego samego powodu, dla którego feministki z Wysokich Obcasów bulwersują się wydumanym "peroid shamingiem" na pierwszej stronie swojego portalu oraz polecają jakieś seriale na Netflixie, zamiast pisać o mammografach.


@skitarii:
@Cesarz_Nieruhato: Ten wpis brzmi trochę w stylu „facetów możecie zabijać ale od kobiet wara”
Nie wiem co oni oczekują. Najpierw zachęcają kobiety do obejmowania stanowisk w ryzykownych zawodach a potem zdziwienie ze z roku na roku ginie więcej kobiet dziennikarzy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Cesarz_Nieruhato: patrząc na to jak zwiększyła się liczba aktywnych kobiet w branży to można powiedzieć, że te 2 dziennikarki zabite więcej jest nieadekwatnym przyrostem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@sidhellfire: z tego co pisał @bn1776 to w 2021 zginęły dwie dziennikarki mniej a nie więcej. Czyli jest coraz lepiej. Po prostu zginęło mniej osób ogółem.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Cesarz_Nieruhato: patrząc na to jak zwiększyła się liczba aktywnych kobiet w branży to można powiedzieć, że te 2 dziennikarki zabite więcej jest nieadekwatnym przyrostem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@sidhellfire: z tego co pisał @bn1776 to w 2021 zginęły dwie dziennikarki mniej a nie więcej. Czyli jest coraz lepiej. Po prostu zginęło mniej osób ogółem.


@Krogan: w 2021 zginęło 2 więcej niz w 2020, a jakby