Wpis z mikrobloga

To uczucie gdy masz myśli samobójcze i najlepiej to chciałbyś bezboleśnie umrzeć, zero par na Tinderze, zero szans na szczęśliwe życie z kochającą kobietą u boku, mimo że oszczędzasz od roku około 20k miesięcznie po wszystkich opłatach, wchodzisz na Facebook i czytasz na jakiejś grupce jak różowe dyskutują że zarobki 10k+ są hohoho i każda na takie idzie .... a na wypoku jakich lekarz dissuje cię gdy bronisz jakiejś mirabelki że ma iść do prawnika a nie się zastanawiać i pytać na wykopie, bo on na auto za 20k ojro robi 8 miesięcy więc jest kimś.


Gdzie są jakieś miejsca w internecie dla mnie?

#przegryw #depresja #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow
smutny_login - To uczucie gdy masz myśli samobójcze i najlepiej to chciałbyś bezboleś...

źródło: comment_1667484338whH1DsEYF8OPmEQhW7Qb1f.jpg

Pobierz
  • 34
@smutny_login: To akurat nie jest do końca prawda, o dziwo pierwsze piguły które dostałem mi pomogły: parogen, ostatnio dostałem dodatkowo pregabalinę. Ani po jednym ani po drugim nie czułem się zamulony. Pierwszy dodał mi odwagi, drugi uspokoił. Psychologa omijaj szerokim łukiem. Fakt, pierwszy lek biorę od 4 lat, poprawia ci komfort życia tak długo jak je łykasz. Dzięki nim zdałem prawko i się nie zabiłem, to już sukces.
akurat nie jest do końca


@PrawdziwyBolakGatolik: nie ma mowy że pójdę do jednego czy drugiego - pracuję wśród ludzi i puszczenie ploty że korzystam z psychiatry zamknie mi wiele drzwi, najdyplomatyczniej rzecz ujmując - może u Ciebie w Warszawie można się szprycować do woli ale na prowincji od razu ludzie dają do zrozumienia że nie chcą z Tobą kontaktu
@smutny_login: 10k/msc to taka kasa, która ledwo obecnie wystarczy na utrzymanie singlowi w dużym mieście. Zakładając, że pół wypłaty zajmuje wynajem z opłatami albo kredo na kawalerkę za 400-500k.

Na wykopie to minimum 25k teraz jest.