Wpis z mikrobloga

Mirki, chce kupić różowej na Mikołaja mały prezent - słuchawki z mikrofonem na blutacza, bo dużo gada przez telefon (ale nie call center).
Ma tam jakąś Jabrę wkłądaną do ucha, ale to niewygodne za bardzo.

Myślałem o porządnych nausznych słuchawkach z mikrofonem na wysięgniku, ale ..

- gotowe zestawy nawet te drogie na Blutootha mają kiepskie recenzje
- coś co wydaje się sensowne czyli np z Jabry, typowe pod call center, to z kolei są przewodowe czyli do wpięcia w kompa.

Myślałem czy jest patent, żę kupuje się normalne przewodowe słuchawki, zielony i czerwony kabelek do jakiegoś adaptera, a ten adapter połączony blutoothem z telefonem. Przerabiał ktoś z Was taki temat? Cel - wygoda i w sumie odcięcie się od świata, czyli oba uszy zakryte + mikrofon który sobie można odchylić przed usta. Budżet - do 500 PLN.
Nie znam się bardzo na blutoothach, ale wiem że są jakieś ich wersje. Więc pewnie im nowsza tym lepsza i latencja jak najmniejsza

#telefony #sluchawki #bluetooth #niewiemjaktootagowac
  • 6
@marcel_pijak: w tym budzecie kupisz normalne sluchawki z mikrofonem (bez wysiegnika, aka nie 'gamingowe') dobrej jakosci, jakies kombinacje typu adapterek to sie robi jak sie ma budzet 50zl.

zobacz oferte np. Edifier, stosunkowo tanie w828b maja calkiem sensowna jakosc dzwieku i mikrofonu (https://www.youtube.com/watch?v=d0BURN0pA7U - w okolicy 6:30) - mam je juz z rok (przesiadka z poprzedniego modelu) i spokojnie daja rade przy rozmowach, nikt nie narzeka ;) no i niekwestionowany