Wpis z mikrobloga

Kartę pułapkę pt. "Kolega gej co tego całego LGBT nie popiera" udało mi się ujrzeć wiele razy, ale historii o kumpeli lesbijce co została "wyleczona z lesbijstwa" to jeszcze nigdy nie widziałem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#codziennykonfiarz 107/???

#bekazprawakow #bekazhomofobow #bekazpodludzi #bekazwykopkow #urojeniaprawakoidalne #fiksacjeseksualneprawicy #shitwykopsays #neuropa #lgbt #lesbijki #heheszki
Pobierz D.....r - Kartę pułapkę pt. "Kolega gej co tego całego LGBT nie popiera" udało mi się...
źródło: comment_1667468195O1xlz3dsoba2aavJOm8ura.jpg
  • 27
@hadrian3: też to zauważyłem prawaki całkowicie wypierają fakt że osoby biseksualne istnieją pewnie stąd sobie biorą tych "wyleczonych" z gejostwa biorą sobie jakąś bi osobę która była z osobą tej samej płci a później była z przeciwnej i wmawiają wszystkim ze to osoba która się "wyleczyła" z homoseksualizmu
no ale oni rozumują na zerach i jedynkach wiec biseksualizm to dla ich móżdżków zbyt skomplikowana kwestia by ją ogarnąć xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Devhar: Ja mam co najmniej 3 homoseksualnych znajomych którzy się w ten cyrk nie bawią i uważają za szkodliwy. Ale mam też 2 koleżanki z czego jedno to odklejona astrojulka i druga aktywna działaczka. Także to nie jest tak, że ten mityczny "kolega gej" nie istnieje bo takich ludzi jest sporo. Nie wiesz tego, bo po prostu się tym nie chwalą na prawo i lewo.
W tych niesamowitych opowiastkach zawsze najbardziej śmieszy mnie fakt, że nasi kochani bajkopisarze sądzą że ktokolwiek uwierzy że typ odnoszący się do osób homoseksualnych jako "sodomici" i "frustraci których tylko dobre #!$%@? może uleczyć"...

...mają znajomych homoseksualistów - bo to przecież oczywiste że każdy gej i każda lesbijka uwielbiają kumplować się z homofobami, którzy otwarcie nimi gardzą.


@mnik1: Sugerując, że taka osoba nie może mieć homoseksualnych znajomych, próbujesz dowieść, że homoseksualizm
@Devhar: To jest dużo bardziej niebezpieczne, niż wymyślony (w sumie nie zawsze) kolega-gej, co nie popiera parad równości, ale na marsz 11.11 to się chętnie wybierze. W niektórych zacofanych krajach "leczą" lesbijki gwałtami, więc takie wysrywy należy zgłaszać gdzie się da.
@Devhar: mój ojciec jest bogiem, od kilku lat tworzy nowe alternatywne rzeczywistości, miał stworzyć kolejną alternatywną rzeczywistość parę milionów lat świetlnych od ziemii (czy w jakiej innej galaktyce tworzenie alternatywnych uniwersum możę być legalizowane). Przeteleportował się do drugiego wszechświata na nauki z tworzenia alternatywnych uniwersum - trud związany z tym zniechęcił go do tworzenia nowych alternatywnych uniwersum. #takbylo