Wpis z mikrobloga

Kartę pułapkę pt. "Kolega gej co tego całego LGBT nie popiera" udało mi się ujrzeć wiele razy, ale historii o kumpeli lesbijce co została "wyleczona z lesbijstwa" to jeszcze nigdy nie widziałem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#codziennykonfiarz 107/???

#bekazprawakow #bekazhomofobow #bekazpodludzi #bekazwykopkow #urojeniaprawakoidalne #fiksacjeseksualneprawicy #shitwykopsays #neuropa #lgbt #lesbijki #heheszki
D.....r - Kartę pułapkę pt. "Kolega gej co tego całego LGBT nie popiera" udało mi się...

źródło: comment_1667468195O1xlz3dsoba2aavJOm8ura.jpg

Pobierz
  • 27
@Devhar: W tych niesamowitych opowiastkach zawsze najbardziej śmieszy mnie fakt, że nasi kochani bajkopisarze sądzą że ktokolwiek uwierzy że typ odnoszący się do osób homoseksualnych jako "sodomici" i "frustraci których tylko dobre #!$%@? może uleczyć"...

...mają znajomych homoseksualistów - bo to przecież oczywiste że każdy gej i każda lesbijka uwielbiają kumplować się z homofobami, którzy otwarcie nimi gardzą.
Tak jakoś mniej więcej od początku XI wieku.


@Ekspert_od_niczego: czegoś takiego nie ma w tym artykule. Pomijam, że to wikipedia, więc za 5 minut tam może być coś innego. Jedyny odnośnik do zoofilii idzie do internetowego słownika PWN, który nie podaje szczegółów.
@Devhar: nie no, chodzi bardziej o to że dominuje przesądzenie że ktoś jest albo homo albo hetero, sam znam lesbijki i gejów a nie znam żadnej osoby otwarcie mówiącej że jest bi, czy to chodzi o to że potencjalny partner mógłby być niezadowolony z orientacji takiej osoby? Czy lesbijka byłaby zła na biseksualizm swojej partnerki albo gej na biseksualizm swojego partnera?
@hadrian3: Ciężko powiedzieć, z innej strony to że Ty nie znasz nie znaczy też że tak jest, to się chyba nazywa dowód anegdotyczny czy jakoś tak. Ja jeszcze też nie wyszedłem do nikogo w rzeczywistości z moją orientacją, mam jeszcze sporo czasu i w końcu to pewnie kiedyś to zrobię, ale nie jest to też proste, szczególnie tłumaczenie wszystkiego, sam rozumiesz
@Devhar: W sumie to historia, w którą mi nikt nie uwierzy. Na studiach miałem w grupie koleżankę lesbijkę- chłopicę, która mogła być ładna ale stylowała się na chłopca. Typiarka była dziana z domu i ogólnie miała zawsze fajne- piękne dziewczyny, które niestety były bi( ͡° ͜ʖ ͡°) (możliwe, że leciały na kasę i może chciały eksperymentować). Z dwiema się rozstała, bo nakryła na zdradzie z chłopem.
No