Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Tak długo jak #przegryw żyje w zamknięciu swojej bańki informacyjnej i odrzuca treści, które nie są zgodne z linią ich martyrologii, tak długo nikt nie weźmie to za problem spoleczny.

Chodzi tu o to, że próbujecie mówić, że 'zachód' olewa mężczyzn, że są skazani na siebie. Że tylko go atakuje. Że tylko kobiety. A ja będąc w LONDYNIE w metrze na głównie linii o to taki OGROMNY bilbord skierowany do młodych chłopaków
https://imgur.com/M8k5PND

Super przekaz, nie atakuje, nie klasyfikuje, wyciąga rękę. Ale i tak przyjdzie frustrat napisze

it is over

To ten zachód nakręcił juleczki

Nie twierdzę, że nie ma problemu z kobietami, które mają zakrzywiony obraz rzeczywistości, ale ich porażka, która uderzy w nie to, nie twój problem.
Zachowujecie się jak wyborca pis zwalający wzrost cen na rzymian( ͡° ͜ʖ ͡°). Przy równoczesnym głosowaniu za 14 emeryturą. Nie poprawicie swojego życia niszcząc kogoś sytuację, bo według was wtedy dojdzie do równości.

Ja mam źle to niech one też mają.

Przynajmniej będzie po równo g0wno.

Z ich strony też jest to porażka, tym bardziej im są zaślepione. To, że w waszej głowie wydaje się, że czeka na nią każdą rycerz - to błąd. Tak jak one brzydzą się wasza płaczliwą naturą, tak i brzydzą spermiarstwem na dłuższą metę. To jest to samo uczucie gdy jesteś bogaty. Wiesz, że każdy cię lubi, bo masz kasę. Fajne, ale po czasie nagle masz fiksację, że Każdy cię tylko za to lubi. Nie masz z kim pogadać otwarcie, bo boisz się, że cię to skompromituje, że szantaż. Wam się wydaje, że to te lepsze zło. Jak może być lepsze, jesli nie radzicie sobie z tym by z czystą kartą zbudować podstawową relacje. Nie szukajcie metod by ciągnąć kogoś w dół, bo nikt tam nie chce być, sami tu nie chcecie być
Bądźcie tacy by ciągnąć kogoś ku górze. Wiele kobiet jara się siłą. Ćpun z radością życia w waszych oczach jest gorszy, bo wy to nie bierzecie, ale też nie bierzecie z życia nic. Kobieta często widzi silnego typa, co był na dnie, a walczy z tym. Nie każda, ale ta którą obrażacie, że powinna być z wami, bo wy macie dobre serce. Pośrednio atakując typa, stawiajac siebie nad nim. Tu mogę za przykład dać historie kristen bell:
https://youtu.be/u8cYMFi1Ouc
Wiem, że odbierzecie to różnie, ale to jest właśnie pociągające dla wielu, gdy z zera idziesz na prostą. To daje jej poczucie, że ma kogoś silnego, jeśli nie zmieniasz się, to nikt nie chce stagnacji.


Wasze gadanie ' ma mnie kochać takim jakim jestem' - Ale jak można Ciebie pokochać, jak ty siebie nawet nie lubisz. Sami siebie nie szanujecie, gdy sam nie jesteś szczęśliwy ze sobą, to ona nie będzie także. Kobieta nie daje magicznie nowych umiejętności, jesli sam ich nie wypracujesz. Jesli je miałeś to tak, pomoże ci wrócić na właściwe tory. Narkoman w jej oczach to mimo wszystko szczęśliwy gość, bo on chce żyć, tylko wybrał mniej rozsądną drogę by to zrobić.
Gdy wyjdziecie z domu znajdziecie swoje miejsce. To zdjęcie pomoże wam zrozumieć, że nie warto zakładać z góry, że każdy chce cie zmiszyc
https://imgur.com/M8k5PND
Dałem link, bo nie wiem czy dobrze się załącza, tu też dam stronkę z bilbordu
https://www.mind.org.uk/speak-to-us
To nie wywód w stylu IDŹ NA TERAPIĘ!!! Bo dobrze wiem, że są osoby brzydkie, kalekie. Czy bardziej złożone problemy. Tylko sami teraz macie w głowie czas gdy myślicie

wtedy gdy miałem X lat to byłem szczęśliwy, a nie teraz

Ale wtedy też mieliście swoje troski i pewnie wymówki. Za x lat dzisiejsze Ja będzie tym lepszym w waszych oczach. Dlatego postarajcie się już dziś złapać dystans. Nie ma idealnych żyć, po prostu nie znacie problemów tych ludzi.
#pomoc #zwiazki #milosc #pieklomezczyzn

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #636326b0dbaf114ed5dc22b2
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 12
ZauroczonyPapież: Zastanawia mnie jak wygląda życie takich ludzi i kim naprawdę są ci ludzie, którzy tyle czasu poświęcają przegrywom na przegrywowych tagach. Naprawdę nie macie nic ciekawszego do roboty? Przegrywy tu siedzą, bo mają swoje problemy i nie mają zbyt ciekawego życia. A wy co tutaj robicie?
---

Zaakceptował: karmelkowa
CzarnySzef: https://en.wikipedia.org/wiki/Mind_(charity)#Funding to nie rzadowa fundacja charytatywna, a metro Londynskie zaprezentuje twoj plakat jak zaplacisz i nie bedzie przeciwko ich guidelines.

Ja rozumiem ze z perspektywy Polaka powyzsze to moze jest jakis kosmos:
- ale jak to, nie rzadowa fundacja charytatywna dzialajaca od konca 2 wojny swiatowej?
- i sie nie poklocili czy nie rozeszli na 40 roznych organicacji?
- I ludzie tam maja normalnie platne prace, i te prace sa
OP: @ZauroczonyPapież właśnie twoje demonizowanie postawy ich sprawia, że tworzy się w twojej narracji My vs oni. A tu właśnie chciałem pokazać, że tak nie jest.
Każdy miał w życiu zły moment, więc mając empatie, warto dodać coś co jakoś da nadzieję.

@PrawdziwyBolakGatolik gdy czytanie już przerasta prostu chłopski mózg. Żałosne, ale cóż, nie którzy lubią być pod butem.

@shigeno14 o tym pisałem w tekście, że znów, że to atak,
OP: .

@shigeno14 o czym ty piszesz, jaką płaska ziemia, masz wyżej opis oparty o przykłady, a ty spłycasz wszystko jak na przegrywa przystało do ataku nie mając NIC W KONTRZE. WRĘCZ sam splyciles przekaz hiperbolizujac ucinając 60% treści, przez co próbujesz brzmieć jako ten pokrzywdzony, a jesteś po prostu ofiarą betonu w swojej głowie, który potem wycina kawałki treści. Wyżej już napisał to lepiej ktoś w anonimowej odpowiedzi,widać po prostu
@AnonimoweMirkoWyznania: Jakie przykłady? Laska chcę ratować przystojnego aktora, czego to ma dowodzić? Napisałeś swoją opinię i uznajesz to za prawdę, a każdemu kto się z tym nie zgadza, serwujesz papkę o betonie. A na koniec oczywiście wyzwiska, jak przystało na normika, bo nie chcę uwierzyć w twoją "prawdę".
@AnonimoweMirkoWyznania:

Tak długo jak #przegryw żyje w zamknięciu swojej bańki informacyjnej i odrzuca treści, które nie są zgodne z linią ich martyrologii, tak długo nikt nie weźmie to za problem spoleczny.


Twoja własna opinia niczym nie poparta, w której zwalasz winę na przegrywów, że ludzie nie uważają ich za problem społeczny

Chodzi tu o to, że próbujecie mówić, że 'zachód' olewa mężczyzn, że są skazani na siebie. Że tylko go atakuje.