Wpis z mikrobloga

Zawsze mam bekę z wykopków jak się kreują na elitę intelektualną, gardzą starymi babami ktore nie maja celu w życiu tylko gapią się w głupi telewizor, bo są tępe i słabo wykształcone, a sami srają tagami podczas oglądania jakis debili w famemma czy patostreameara bez zębow, tak że cały mirko jest tym obsrany xD. Licytują się czy Wardęga jest lepszy od jakiegos mleko coś tam, czy może major znowu się #!$%@? w lesie.

Elita intelektualna Internetu niczym się nie rózni od takich starych bab, które nałogowo czytają Fakt czy kolorowe pisemka z ploteczkami.

Change my mind

#hotelparadise #famemma #kononowicz
  • 21
@Mekeke2: idź znajdź tag może istnieje mleczny człowiek i tam to wyślij.
Tu nikt nie ogląda szkolnej od kiedy rudy jest ceo.
Te filmiki są dla dzieciarni i opóźnionych w rozwoju.
A sam na wykopie jesteś i masz konto chyba sam Oglądasz
@Mekeke2 Nie oglądam ani tego ani tego, ale widziałem oba rodzaje wątpliwej rozrywki. Będę obiektywny:

Patostreamy są bardziej szkodliwe od hoteli, jeśli chodzi o treści. Promują patologię po prostu.

Natomiast te wszystkie hotele i wyspy to jest szczyt pustoty i durnoty. Na dodatek są sztuczne i nuuudne. Patostreamy są przynajmniej realne i coś się dzieje.

W gorących regularnie wybijają mi wpisy z hotelu lub z patostreamow. W tych z patostreamow są przynajmniej