Wpis z mikrobloga

Cześć

W bloku w którym mieszkam udało się na ostatnim piętrze wynająć pomieszczenie które planuje przeznaczyć na #homeoffice do pracy zdalnej. Pomieszczenie jest w bloku w którym mieszkam, kilka pięter wyżej. Wymiary to 3x4.6m, co daje prawie 14m2 do zagospodarowania. Okno ma 290 x 80 cm i jest 150 cm nad podłogą.

Szukam inspiracji jak można takie coś urządzić. Podrzucicie jakieś ciekawe pomysły?

Zgodnie z grafikami myślałem aby po jednej stronie dać 3m blatu na monitory, laptopa, może miejsce do lutowania. Z drugiej kanapa, mały stoliczek i fotele jakby ktoś wpadł.

Jedyny warunek to taki że nie chciałbym się bawić w robienie rowków pod elektrykę, albo puszczę w obudowach albo np. czarny kabel na jasnym tle, gniazdka też będą natynkowe.

Jestem otwarty na sugestie jak to zaaranżować.

#programista15k #programista25k #budujzwykopem #remontujzwykopem #stepujacybudowlaniec
Pobierz wiesiu2 - Cześć

W bloku w którym mieszkam udało się na ostatnim piętrze wynająć po...
źródło: comment_16674207094m0JsjICV4jxjjleBS03Hc.jpg
  • 7
@wiesiu2: Pytanie czy faktycznie planujesz częste odwiedziny. Jeżeli nie, to zamiast ciasnej kanapy weź wygodny szezlong. Tobie będzie lepiej, a od biedy jak ktoś wpadnie to też usiądzie. Do tego zamiast stolika kawowego, to stolik pomocniczy jak do kanapy: https://notodo.pl/stolik-pomocnik-do-kanapy lepiej pasuje do szezlonga i możesz sobie nim pomóc przy innych zajęciach, np. przy tym lutowaniu.

Dołożyłbym kalaxa na papiery, książki i sprzęty. I wolałbym uniknąć wielkiego blatu do wszystkiego -
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@wiesiu2: moim zdaniem fotele do #!$%@?. Kto niby ma do Ciebie wpaść do biura i po co?
1. Pancerny zamek żeby ktoś Ci nie #!$%@?ł ze sprzętu tego azylu. Może nawet kamera wifi w środku.
2. Kontener na dokumenty, kable, ładowarki, długopisy, dokumenty, coś do pisania, koniecznie taki na kluczyk, z tego samego względu co pkt 1.
3. Jak masz dużo dokumentów albo korzystasz w pracy z książek to jakiś regał/półka
@Piotrek__B: dzięki za radę, raczej są trochę wyżej niż kolana, zdjęcie dość stare, przed renowacją bloku ale widać o co chodzi.

ten stolik do lutowania się nie nadaje, musi być kawowy jak wpadnie klient pogadać a czasem mnie ktoś odwiedza.

@Mirkosoft: masz rację, do lutowania i majsterkowania drugi blat musi być ;)

@JuzTuKiedysBylem: jak mam klientów z okolicy to wolą wpaść, pogadać...
kamera i tablica - dobry pomysł, skorzystam.
Pobierz wiesiu2 - @Piotrek__B: dzięki za radę, raczej są trochę wyżej niż kolana, zdjęcie doś...
źródło: comment_1667422811YfPvMAxf9sc4IfgZ95ZTrN.jpg
@Futhark: 4.95 za m2 miesięcznie, czyli ok 65zł miesięcznie, niestety bez faktury ;) to jest opłata na fundusz remontowy i każdy kto ma dodatkowe pomieszczenia tyle płaci w naszym bloku.

nie zawiera ogrzewania, mogłem się zgodzić za dodatkowe 3.5zł/m2/msc, w ciepłe miesiące oczywiście też płatne, niestety jako że ta kwota może wzrosnąć przez zimę a pomieszczenie i tak będzie ciepłe to zrezygnowałem z grzejnika, najwyżej farelką dogrzeje.

do tego musiałem zapłacić