Wpis z mikrobloga

CZEGO SIĘ DOWIEDZIAŁEM Z DYSKUSJI Z FANAMI MLEKOZYNIAKA I ZWYROLA NA TWITTERZE:

KWESTIA BOOBSMANA

Na filmie "boobsman" złapanych za piersi było myślę, że spokojnie z 20 lasek, w tym chyba kilka dość wyraźnie przeciw temu protestowała. Po kilku latach jedna dziewczyna, która wówczas miała 16-lat wyznała chłopakom z Vogule Poland, że źle się z tym czuje do dzisiaj i rozważa pójście z tym do sądu. O tej sytuacji napisał portal "Pomponik"

Opinia fanów Mlekołaka i zwyrola: Pomponik XDDDDDD. PO LATACH SE PRZYPOMNIAŁA XD PORTAL PLOTKARSKI, ŚWIETNE ŹRÓDŁO! WARDĘGA TŁUMACZYŁ SIĘ Z TEGO WIELE RAZY, WIĘC WIEM CO O TYM SĄDZIĆ. TO BYŁY JEGO KOLEŻANKI. POZA TYM, CZY WARDĘGA ZOSTAŁ ZA TO SKAZANY, POSZŁY Z TYM DO SĄDU? NIE? NO WŁAŚNIE. WIĘC O CZYM MY GADAMY XD

KWESTIA WYZYWANIA LUDZI PRZEZ MLEKOŁAKA

Mlekozyniak zbudował karierę na dzwonieniu do ludzi, ośmieszaniu ich i obrażaniu (https://streamable.com/vgo04y - namiastka jego popisów), to samo robił na omegle, poza tym życzył matkom śmierci.

Opinia fanów Mlekołaka i Zwyrola: PO PIERWSZE TO BYŁO W ŻARTACH. CZY TO BYŁY OSOBY PUBLICZNE? CZY CHOCIAŻ JEDNA OSOBA SIĘ NA TO POSKARŻYŁA? CZY ODPOWIEDZIAŁ ZA TO PRAWNIE? ZNASZ TOŻSAMOŚĆ KTÓREJŚ Z TYCH OSÓB? NO WŁAŚNIE XDDD. WTEDY KAŻDY ROBIŁ TAKI CONTENT, TAKIE CZASY

KWESTIA NARUSZENIA PRAW AUTORSKICH DRAGONBALLA PRZEZ WARDĘGĘ

Przypominałem, że prawnik w filmie Konopa wydał opinię wedle, której Wardęga bezprawnie skorzystał z wizerunku Dragonballa
Opinia fanów Mlekołaka i Zwyrola: COO? PRZECIEŻ WARDĘGA SIĘ ŚWIETNIE ZE WSZYSTKIEGO WYBRONIŁ XD JAK MIAŁ BYĆ TO PLAGIAT SKORO KORZYSTAŁ Z INNEGO ZNAKU KANJI NA KTÓRY MIAŁ LICENCJĘ XD TAK, PRAWNIK W FILMIE KONOPA, RZECZYWIŚCIE WIARYGODNE ŹRÓDŁO. RÓWNIE DOBRZE WARDĘGA MÓGŁBY SOBIE WZIĄĆ PRAWNIKA, KTÓRY POWIEDZIAŁBY CO INNEGO. ZOSTAŁ SKAZANY? NIE? NO WŁAŚNIE XD

Murański pyta się Takefuna, jak długo będzie się wymigiwał od alimentów, nawiązując do memów z wykopu, których kwestia była poruszana podczas konferencji FAME 14 i na streamach i filmach Nitrozyniaka. Była to szczypliwość, prowokacja:

OPINIA FANÓW MLEKOŁAKA I ZWYROLA: OBRZYDLIWE POMÓWIENIE. ON ZASUGEROWAŁ, ŻE SANDRA SIĘ PUŚCIŁA Z TAKEFUNEM. PRZECIEŻ TO MOŻE ZNISZCZYĆ ŻYCIE JEGO SYNOWI. ON OBRAZI MU DZIECKO I DZIEWCZYNĘ, A TY GO BRONISZ. ROZUMIESZ, ŻE DZIECI SĄ BEZWZGLĘDNE I MOŻE MIEĆ Z TEGO POWODU PROBLEMY W SZKOLE?

- No, ale dlaczego Nikodem nie może mieć problemów w szkole z powodu tego, że Nitro popularyzuje wyzywanie się po matkach? Być może na bazie tego koledzy Nikodema będą mu dokuczać, inspirując się zachowaniami jego ojca, przekładając je na jego? Albo nawiązując np. do tego jak dawał toutorial jak robić loda? To jest mało prawdopodobny, "czarny scenariusz". Nie wyolbrzymiajmy.

OPINIA FANÓW MLEKOŁAKA I ZWYROLA: TO JEST SPRAWA SERGIUSZA CO ROBI NA SWOICH STREAMACH. MURAŃSKI GO POMÓWIŁ. POWTARZAM JESZCZE RAZ, TO BYŁO PO-MÓ-WIE-NIE! TO ZNISZCZY ŻYCIE NIKODEMOWI. #famebezmuranskich

Już pomijam kwestię upublicznienia dissu Gimpera na Rocka i Miszora przez Wardęgę, gdzie tym samym naraził chłopaka na szykany w szkole. To też nie było nic strasznego xD.

#famemma #wardega
D.....8 - CZEGO SIĘ DOWIEDZIAŁEM Z DYSKUSJI Z FANAMI MLEKOZYNIAKA I ZWYROLA NA TWITTE...

źródło: comment_16673942674bGlfvpljGwfBKTuBwXJJL.jpg

Pobierz
  • 17
@mikejlo12: #!$%@? kogo obchodzi dlaczego teraz mówi, chodzi o sam fakt, że typ nagrywa jak ktoś weźmie logo z pinteresta, pierwszy szeryf internetu, największy kanał comentary, a 20 lasek wymacał xDDD
@DEJW88 właśnie tak wygląda że wystarczy powtarzać te samo kłamstwo wiele razy i staje się faktem, jak na przykład to z Nikodemem, zainteresowani sami rozdmuchali plotkę z wykopu na cały internet. Podobnie jak z tym że freakfighty w Polsce się kończą, wszyscy od bixdela po commentary ostatnio powtarzają to jak mantrę a potem bezmózgi, tylko te dzieci nie widzą że nie dlatego że zainteresowanie spada a tak to się rozrosło że nie
@jtag: 30 "Odpowiedzialność za usiłowanie ponosi osoba, która w zamiarze popełnienia czynu zabronionego swoim zachowaniem bezpośrednio zmierza do jego dokonania, jednak ostatecznie ono nie następuje (art. 13 §1 k.k.). Taki rodzaj usiłowania jest określany jako "usiłowanie udolne".

Nie ukrył wizerunku.
@jtag: No wydaję mi się, że skoro Pomponik pisał o tej sytuacji, korzystając z doniesień Vogule Poland gdzieś tam opublikowanych (chyba w ich jakiejś książce), to można założyć, że nie narażaliby się na pozew, jeśli ta dziewczyna by nie istniała.