Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Reezu: w Leclercu na pewno mniej niż 10zl. Jak jest promo to i pewnie po 8zl jest. Ja pamiętam jak po 8 była gdzieś tak ok 2015 w lewiatanie blokowym xD
  • Odpowiedz
  • 2
@HaSSaN ale nie obrażaj ok? Z wielu mrożonych pizz ta guseppe jeszcze jako tako trzyma poziom. W biedronce idzie czesto kupic tzw. 2 pak czyli 2 picce za 15-16 zl.
  • Odpowiedz
picce za 15-16 zl.


@Xolan: Sorry ale będę obrażał bo to dla mnie niestety sztuczne gówno. To ciasto jest tak pulchne, że nie wiem z czego to jest zrobione z jakiejś pianki? Dużo bardziej wolę te, nie mrożone pizze na normalnym cieście, przynajmniej w smaku przypominają zwykłą pizzę.
  • Odpowiedz
  • 2
@HaSSaN jadłem niektóre te niemrożone z biedronki i z innych sklepów no i w smaku nie porywały mnie za mocno, wszystko smakowało podobnie Sluchaj wiadomo ze te mrozonki to nie jest najlepsza opcja na posikek ale czasami czlowiek ma po prostu ochote cos na szybko zjesc, niz obzerac sie czyms znacznie gorszym. Albo wieczorem do jakiegos meczyku, albo filmu. Oczywiscie mozna samemu zrobic ale wychodzi to drozej plus znacznie wiecej czasu.
  • Odpowiedz
@Xolan: Ale mordo ja próbowałem i nawet kiedyś je jadałem z braku lepszej alternatywy, ale dopiero jak spróbowałem tych niemrożonych to zobaczyłęm, jaki to jest syf, szczególnie to pulchne ciasto, nie wiem badań nie przeprowadzałem ale po samej konsystencji tego ciasta (pulchności) wydaje się, że to sama "chemia" (wiem, wiem, wszystko jest chemią ;))
  • Odpowiedz
mrożona pitca to największe gówno ever, na zewnątrz spalona, w środku zamrożona ( ͡º ͜ʖ͡º)


@elemenTH: ziom, dłużej w niższej temperaturze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz