Wpis z mikrobloga

  • 5
Od jakiegoś czasu mam takie "hobby" że testuję sobie różne dania wegańskie (normalnie jem mięso, robię to tak w sumie żeby sobie zobaczyć jak ludzkości idzie zastępowanie mięsa). No i tak sprawdzałem już jakieś wegańskie pierogi ruskie, różne burgery roślinne, no generalnie co mi tam wpadnie w ręce na marketowej półce. Do tej pory w sumie smaki te były całkiem spoko, nic mnie jeszcze nie odrzuciło, a wyżej wymienione pierogi mógłbym nawet regularnie jeść zamiast standardowych. Pewnego razu trafiłem na kabanosy roślinne tarczyński i przypomniało mi się że kiedyś wykopki wychwalali je pod niebiosy, że takie pyszne, że nie do odróżnienia od mięsnych, no cudo, to bez zastanowienia je wziąłem i jakież było moje zaskoczenie jak skosztowałem tego gówna xD Coś paskudnego, połączenie piachu, kurzu, tych takich "mięs do hamburgerów" z biedronki za 5,49zl za 12 sztuk i grochu xD #weganizm #wegetarianizm #jedzenie #kuchnia #dieta
iwunio - Od jakiegoś czasu mam takie "hobby" że testuję sobie różne dania wegańskie (...

źródło: comment_1667329623qoX5uS0zrA2iLba1ifA47H.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • 3
@iwunio
nie są jakieś bardzo złe, ale chyba kogoś wyobraźnia poniosła jeśli mówi, że nie da się tego odróżnić od mięsa
  • Odpowiedz
@iwunio: No smak jest roślinny, nie da się ukryć, cebula i seler na pierwszym miejscu, ale chili daje bigla i da się pomemlać. Nie żebym był zachwycony, ale hejtować tez nie będę.
  • Odpowiedz
@iwunio: a mi smakują lepiej niż mięsne, ale żeby mówić że są nie do odróżnienia to trzeba mieć humor na poziomie kabaretu koń polski
to po prostu całkiem inne produkty które tylko kształt mają podobny
  • Odpowiedz
@iwunio: Nie jem mięsa już z dziesięć lat chyba i dla mnie też są niedobre xd nie wiem jak wypalone kubki smakowe trzeba mieć, żeby chcieć dobrowolnie to jeść
Trochę odgrzebuję post, ale jak szukasz w miarę sensownych wegańskich kabanosów, polecam te:
Drogie w cholerę, ale naprawdę smaczne i są chyba w różnych smakach. Inne produkty z tej samej firmy w większości też są ok
spokoju - @iwunio: Nie jem mięsa już z dziesięć lat chyba i dla mnie też są niedobre ...

źródło: comment_1667425642jsKt89nV9LRikohJdsROAO.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz