Wpis z mikrobloga

Od jakiegoś czasu mam takie "hobby" że testuję sobie różne dania wegańskie (normalnie jem mięso, robię to tak w sumie żeby sobie zobaczyć jak ludzkości idzie zastępowanie mięsa). No i tak sprawdzałem już jakieś wegańskie pierogi ruskie, różne burgery roślinne, no generalnie co mi tam wpadnie w ręce na marketowej półce. Do tej pory w sumie smaki te były całkiem spoko, nic mnie jeszcze nie odrzuciło, a wyżej wymienione pierogi mógłbym nawet regularnie jeść zamiast standardowych. Pewnego razu trafiłem na kabanosy roślinne tarczyński i przypomniało mi się że kiedyś wykopki wychwalali je pod niebiosy, że takie pyszne, że nie do odróżnienia od mięsnych, no cudo, to bez zastanowienia je wziąłem i jakież było moje zaskoczenie jak skosztowałem tego gówna xD Coś paskudnego, połączenie piachu, kurzu, tych takich "mięs do hamburgerów" z biedronki za 5,49zl za 12 sztuk i grochu xD #weganizm #wegetarianizm #jedzenie #kuchnia #dieta
iwunio - Od jakiegoś czasu mam takie "hobby" że testuję sobie różne dania wegańskie (...

źródło: comment_1667329623qoX5uS0zrA2iLba1ifA47H.jpg

Pobierz
  • 12
@iwunio: No smak jest roślinny, nie da się ukryć, cebula i seler na pierwszym miejscu, ale chili daje bigla i da się pomemlać. Nie żebym był zachwycony, ale hejtować tez nie będę.
@iwunio: Nie jem mięsa już z dziesięć lat chyba i dla mnie też są niedobre xd nie wiem jak wypalone kubki smakowe trzeba mieć, żeby chcieć dobrowolnie to jeść
Trochę odgrzebuję post, ale jak szukasz w miarę sensownych wegańskich kabanosów, polecam te:
Drogie w cholerę, ale naprawdę smaczne i są chyba w różnych smakach. Inne produkty z tej samej firmy w większości też są ok
spokoju - @iwunio: Nie jem mięsa już z dziesięć lat chyba i dla mnie też są niedobre ...

źródło: comment_1667425642jsKt89nV9LRikohJdsROAO.jpg

Pobierz