Wpis z mikrobloga

@missioncritical no to tym bardziej nie rozumiem, jak noga może zjechać z platformy jak się jeździ rowerem miejskim, żeby się jeszcze uderzyć. Skoro dochodzi do uderzenia pedałem o nogę to zakładam, że jest to jakaś jazda szybka, wyczynowa, może jakieś sztuczki...
@SkorpionX: jak byłem dzieckiem to zwykle jeździłem po lasach, polach i boiskach. Teraz jeżdżę gdzie mam ochotę. Stąd takie doświadczenie. Gratuluję wyszkolenia i używania SPD na co dzień.

Ja nie wiem jak ludzie uderzają w inne auta na drodze. Nigdy w żadne nie uderzyłem ( ͡° ͜ʖ ͡°).
@missioncritical też jeździłem po lasach, polach i boiskach. Z Twojej wypowiedzi wynika, że nie jest to pojedynczy incydent, a częste zdarzenia - stąd taka dobra pamięć o czymś tak drobnym - więc porównanie tego do wypadków samochodowych na się nijak.
@missioncritical zdarzyć to się może raz, a nie notorycznie. Znakomita większość osób biorących udział w wypadkach samochodowych bierze w nich udział raz w życiu. Podobnie pedałem można się uderzyć raz czy dwa ale nie notorycznie. Więc ma się nijak.
@SkorpionX: ale masz tu ogromne grono ludzi, którzy zaplusowali, że im się przytrafia albo przytrafiało coś takiego, a Ty mówisz "niemożliwe, bo mi się nie zdarzyło" XD. Z czym Ty w ogóle dyskutujesz? Chcesz w ten sposób sobie ego podbić, że "ja to umim jeździć, wystarczy SPD i specjalne buty i nic takiego nie nie zdarza"?
@missioncritical XD To żeś teraz dowalił do pieca. Ja zapytałem, co robicie tymi rowerami, że robicie sobie krzywdę wielokrotnie, bo mi może i się kilka razy zdarzyło ale to nie jest coś warte zapamiętania, rozumiesz różnicę?
@missioncritical jak bym miał każde jedno zadrapanie za dzieciaka pamiętać to by mi mózgu na ważniejsze rzeczy nie starczyło :D Ogólnie moje pierwsze pytanie to było bardziej niedowierzanie i ciekawość, a odebrałeś to jako atak ;) Mirku, kłócimy się tu o bzdurę, zamiast tego byśmy się na ten rower umówili i by wyszło, kto jak jeździ i skąd wynika nieporozumienie ¯_(ツ)_/¯