Wpis z mikrobloga

Hej #mirkokoksy i #streetworkout #kalistenika . Od jakiegoś czasu myślę o drążku stacjonarnym do domowej #silownia na #trening podciągania.
Najbardziej sensowny, jaki znalazłem, to ten: model KSSL060/DIP ze strony https://www.k-sport.com.pl/product-pol-187-DRAZEK-PORECZ-DO-PODCIAGANIA-KSSL060-DIP.html
Największym jego minusem są gabaryty (128x82cm). Plus to oczywiście stabilność potwierdzona recenzjami na YT.
Moje pytanie jest następujące: orientujecie się może, czy znajdę coś równie stabilnego, ale mniejszego? Cena może być trochę wyższa (ale bez przesady). Dzięki za pomoc!
  • 4
@Wykwintny_Koneser: ten to serio lipa, też go mam. A te dołączane rączki do dipów to największa porażka xD idzie na tym trening zrobić, ale nie jest to jakieś komfortowe. Szczerze mówiąc nie wiem, czy istnieją jakieś sensowne drążki stacjonarne. Wiercenie w ścianie nie wchodzi w rachubę? Bo najlepsza opcja to taki montowany do ściany jednak.
@Jazon: potwierdzam! W Covidzie kupilem ta konstrukcje i nie kupilbym drugi raz,sprzedalem jak tylko trafil sie chetny. O ile drazek spelnia swoja role to uchwyty do dipow sa beznadziejne,a to co na dole wystaje to ciekaw bylem jakie ma przeznaczenie xD Kup taki do sciany mocowany,na kolki z roznymi chwytami,a zalepienie dziur to 10min. roboty jakbys mial sciagnac.Nie bedziesz sie wkurzal,ze wydales na grat ktory zajmuje mnostwo miejsca.