Wpis z mikrobloga

@LeslieDancer: https://alkopatrol.pl/badanie-trzezwosci-na-zawartosc-alkoholu-w-organizmie

Zawsze powiedzą, że wyczuli alkohol, ale się im pomyliło, powód kontroli też wymyślą jak trzeba, więc walka z tym jest daremna w tym państwie bezprawia, choć osobiście uważam, że mogliby mieć takie prawo. Raz w życiu, 4 miesiące temu miałem taką kontrolę, dmuchałem i pojechałem 15 sekund później, bo tutaj nie widzę żadnej szkody - co innego, gdyby rutynowo chcieli mi telefon przeglądać, bo mogę uprawiać terroryzm czy inne
@kurcik777: zrobiłem dziś ok. 2x90km drogą krajową i wojewódzką, najpierw z rana, po 9:00 policji było mnóstwo - może 7 czy 8 radiowozów prowadzących kontrole, powrót ok. 15:00 to dosłownie 2 sztuki, z czego jeden to nieoznakowany na wojewódzkiej gdzie ich pierwszy raz widziałem.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kurcik777: byłem dzisiaj w Lubaniu 120km od siebie z później na dwóch cmentarzach i widziałem może 4 wozy, z czego dwie kontrole, jedynie co chwilę fejk powiadomienie o kontroli na janosiku w krk
@Atreyu: jakie koło cmentarzy? Stają i dłubią w nosie ale przypilnować żeby ludzie nie stawiali na chodnikach bo z wózkiem przejść się nie da to nie potrafią ... sa parkingi wyznaczone ale #!$%@? muszę pod bramą zaparkować na chodniku ... oni to widzą i mają #!$%@? xD