Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Sweet-Jesus: 2 stycznia miałem 44 miliony expa, chciałem wbić 50poziom maksymalnie w sylwestra, co dawało średnio 375tysiecy expa na dzień.

Ale udało mi się przyspieszyć do 440tysiecy na dzień, no 50 poziom wpadł dziś. Oczywiście średnia. Czasem to było 50k na dzień, czasem 6milionow na dzień.

Ale wszystko do zrobienia.
  • Odpowiedz
@Polski-Polak-Siema-PL: O kurczę czyli jest szansa bo o expa aż tak się nie martwię, mam obecnie 141 milionów przy 48 lvl ale najpierw musze dobić te nieszczęsne 35 platynowych medali z których brakuje mi jeszcze trzech. Niestety uroki grania w małej miejscowości gdzie jest może 5 gymów i 10 pokestopów nie ułatwia sprawy. Raidów nie było z kim robić to utworzyłem drugie konto, które obecnie mam na 44 lvl ale legend
  • Odpowiedz
@Polski-Polak-Siema-PL: grats. Ja w styczniu przestałem grać przy 48 lvl, a to tylko dlatego, że nie mam szansy dobić do 50 lvl przez jeden warunek. Nie zrobię 20 lucky tradów, bo nie mam z kim. Poza tym zaczęła mnie nudzić codzienna powtarzalność.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Polski-Polak-Siema-PL: masz jakiś sposób na nabijanie tak dużej ilości buddy?
Domyślam się, że zmieniasz ich klika dziennie i każdego karmisz etc?
Graty za 50lvl ja dopiero cisnę do 42.
Może za jakiś czas wprowadza wyższy poziom, żeby ludzie mieli znów jakiś cel w grze
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Polski-Polak-Siema-PL: gratuluję! Niestety nie potrafię się już tak wkręcić jak kiedyś. Pewnie dlatego, że nie mam wielu znajomych grających w to i raidy są bardzo problematyczne
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Azzl: oczywiście, na dzień możesz zrobić 20wymian + jeden który masz już ustawiony. Więc razem 21.

Najważniejsze jest wytrwałość potem technika.

Wszystkie 21 pokemonów nazywasz ".01" (słownie kropka zero jeden) aż do .21 (kropka dwa jeden).

Ja zawsze dawałem na pierwsze miejsce jakiś pokemon który jest w jakiś sposób ważniejszy.

I teraz jak wygląda grindowanie best buddy.

Pierwszy pokemon dostaje poffina (ja każdy robiłem poprzez scan ar gymu/pokestopu, nigdy nie kupowałem
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Yahou: tworzone poprzez aplikację poke genie (jest na google store).

Składnia: litera "X"; suma pkt statystyk IV; statystyki IV atak, defensywa, hp; poziom pokemona; płeć Pokemona; typ ataku charge 1; typ ataku charge 2, L jeśli pokemon posiada jakikolwiek atak typu legacy.

Np. ze zdjęcia LITERA X, liczba 45 bo maks statystyki (pokemon hundo),15 ataku, 15defensywy, 15 HP, poziom pokemona 50, płeć żeńska, 1 charge atak typu mrocznego (dark), 2 charge
Polski-Polak-Siema-PL - @Yahou: tworzone poprzez aplikację poke genie (jest na google...

źródło: comment_1667293577SH68bIuUI61OxN4zodvQFI.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Polski-Polak-Siema-PL: od tego chodzenia (5888 kilometrów?) jesteś w super formie?
Rzeczywiście chodzisz po kilka kilometrów na dzień, czy jakoś oszukujesz jeżdżąc tramwajem / samochodem / zmieniając lokalizację na GPS?

Jak ta gra się monetyzuje w ogóle? Ludzie coś tam kupują w sklepie?
  • Odpowiedz