Wpis z mikrobloga

@ArnoldZboczek: No właśnie. Przyszłość świata, kryptowaluty niezależne od niczego, w przyszłości każdy będzie tym płacić.

A nie czekaj wystarczy mem i spada na pysk albo rośnie XD
  • Odpowiedz
@dean_corso: próbujesz wmówić ludziom że kupując rano a sprzedając teraz już za ponad 0,15 (bo urosło o kolejne 10% w czasie gdy tu marudzisz) źle zrobili? Przecież to wystarczy stoplossa ustawić na 0,145, a później pewnie i tak się go przesunie. Ale shortuj dalej, a jak chcesz naganiać to my tu za mali aby to ci pomogło ¯\_(ツ)_/¯
Btw kolejny opory 0,17-0,19-0,23
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Greg36: jesteś elonem muskiem. Ładujesz 10 mln w DOGE, wrzucasz z premedytacją zdjęcie swojego psa na Twittera. Na giełdzie zakładasz longa z dźwignią i masz, 200% zysku na drugi dzień. To jest #!$%@?
  • Odpowiedz
@md5sum: Ale to Elon wielki więc on rucha system i chwała mu za to! Ale jak to... doge coina nakupują teraz głównie fani Muska on zrobi dump po jakimś tygodniu i zrucha swoich wyznawców XD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Greg36: nie tylko. Za twitterem stoją zwykli akcjonariusze z całego świata. Chłop pisze że nie kupi, cena spada 30%, potem mówi że kupi, a na końcu że się rozmyślił a potem zostaje cudownie zmuszony do zakupu. Takie coś powinno być karalne.
  • Odpowiedz
@md5sum: Jakie 200%, wystarczy ze kupił kilka dni temu i już na samej zmianie kursu po fotce mógł zarobić 50%, a co dopiero z dźwignią. Tylko nie sprawdzałem jakie są obroty, wiec nie wiem czy 10mln by tego kursu nie uwalilo jak by sprzedawał.
  • Odpowiedz
@cr_7 Nie kupiłem. Poczytałem trochę i stwierdziłem, że nie ma sensu. Chociaż pewnie kiedyś będę żałował jak tego, że nie kupiłem sobie bitcoina gdy każdy nie brał tego poważnie xD
  • Odpowiedz
@FieldsOfHope: Nie chodziło mi, że coś z Doge nie tak.
Tylko żeby uważać na kupowanie, gdy jest taka euforia, bo urosło. Lepiej, gdy jest tanio

Teraz tyle spadło i nagle cisza jakby jakis gorszy się zrobił ten Doge ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
pomiędzy twoim pierwszym a drugim komentarzem doge zrobił +10%. Shorty koledze zamyka, bo coś nerwowy z rana? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@dean_corso Ciekawe kto jest teraz nerwowy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz