Wpis z mikrobloga

@ArnoldZboczek: ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie No nie ma w tym nic złego xDDDDDDD


Kompletnie nic. XD

@GajuPrzegryw ale czy ktoś napisał, że robi dobrze? OP tylko stwierdził fakt, że przez głupie zdjęcie dogecoin idzie w górę.
@dean_corso weźcie mi wytłumaczcie czemu się czepiacie OP? Bo gość stwierdził #!$%@? fakt (który można sprawdzić w kilka sekund)? Wam już jad ustami się wylewa, byle się do kogoś #!$%@?.
@uriel_ck: Nie zesraj się


@GajuPrzegryw lecz się człowieku, bo pomimo wieku, jesteś już mentalnie starym zgredem któremu wszystko przeszkadza, a najbardziej ludzie którzy mówią prawdę która cię boli, bo w ty wykreowałeś sobie inny świat w swojej głowie i nie możesz zrozumieć czemu jest inaczej niż ty chcesz. Miłego dnia i nie pisz już do mnie, szkoda internetu ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:
@uriel_ck: chyba nie rozumiesz jak to działa, to nie elon ale załadowani naganiacze jak op


@dean_corso ale to moja wina, że ludzie bardzo emocjonalnie reagują na pewne zdarzenia? Nie moja. Czy elon robi źle? Patrząc na ogół to robi źle. Czy ja, albo ty na jego miejscu robili by podobnie, żeby zarobić jeszcze więcej hajsu, a bardziej dla własnej satysfakcji, żeby pokazać światu, że ma się wpływ na masę ludzi? Pewnie