Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Oglądam sobie nową trylogię 7, 8 I 9, jeden film po drugim i muszę powiedzieć, że podoba mi się bardziej niż gdy oglądałem za pierwszym razem.
Myślę, że to dlatego, że plot ma jednak więcej sensu gdy się pamięta o co chodziło w poprzednich częściach.

Dałbym nawet po 8.5 części siódmej i ósmej.

#starwars #film #filmnawieczor
  • 11
@Hektorrr: o gustach się nie dyskutuje, choć powszechna opinia na temat tej trylogii jest znana. Dla tych co oglądali te filmy za gówniaka te miałkie postacie mogą być niedługo kultowe i senymentalne. Już coś brzdąkają, że za parę lat ma być film z tymi bohaterami. Patrz case ashoki z clone wars. Te naście lat temu każdy jechał po tej postaci, co za gówno. Minęło parę lat, przedszkolaki co oglądały clone wars
@LMLOGID:

Tak, już to widzę jak Rey ̶S̶k̶y̶w̶a̶l̶k̶e̶r̶ Palpatine stanie się kultową postacią xD. To pierwszy główny bohater SW, którego figurek nawet dzieciaki nie chciały w sklepach wykupywać i stały na półkach długie lata. Ahsoka w przeciwieństwie do Rey miała w miarę sensowny story arc i interakcje z centralnymi postaciami SW, a Rey reprezentuje sobą tylko ten toksyczny feminizm, jest wymaksowana nieskazitelną osóbką, która kompromituje innych, bo wszystko potrafi zrobi
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bojesieminusow: sorry ale zepsucia czego dokładnie?
Może w nowej trylogii brakuje mi porządnej polityki inperium/republika ale poprzednie części też nie były wybitne. 9 część jest trochę nudnawa, ale 7 i 8 moim zdaniem całkiem dobre jak na 7 i 8 film w tym samym universum.
sorry ale zepsucia czego dokładnie?


@Hektorrr: lol, cała trójka postaci ze starej trylogii cofnęła się w rozwoju po to by Disney mógł zrobić reboot Nowej Nadziei; Luke z inteligentnego i potężnego Jedi stał się egoistycznym dupkiem, Leia nadal przewodzi Rebelią jakby poprzednie sukcesy nie miały żadnego znaczenia, a Han Solo z generała wrócił do punktu początkowego czyli ściganego przemytnika, a dodatkowo beznadziejnego ojca. A w ogóle to się nawet wszyscy ani
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@LMLOGID: ale Ahsoka w trakcie serialu przeszła bardzo dużą ewolucję. Wkurzała na samym początku jako gówniak, polubiona została jak wydoroślała
@Hektorrr: mi sie z sequeli podoba tylko ep 8 i stawiam go tak na 4 miejscu jeśli chodzi o najlepsze filmy z uniwersum. Z początku Luke i jego wizja mi przeszkadzały, ale jest to coś nowego i pod względem wizualnym jak i niespodzianek to ep 8 oddaje mocno. Jedynie co to #!$%@?ć Rose i te pieski smieszne w Canto Bay XD
@bo-banley: Okej, tu się zgadzam całkowicie. Oglądałem bez powtórki poprzednich części i jako 'oddzielna' trylogia w ogóle nie kuło w oczy. Ale jak sobie przypomnę to faktycznie, kompletnie wypaczone charaktery. I ta niekończąca się rebelia...
Patrz case ashoki z clone wars. Te naście lat temu każdy jechał po tej postaci


@LMLOGID: akurat ona tak została pomyślana przez Filoniego, najpierw irytująca i głupia do przesady miała się rozwijać wraz z serią oraz dojrzewać.